Garancia výmeny vianočného darčeka

Vážení zákazníci,


nastáva najkrajšie obdobie roka a my by sme vám radi pomohli s nákupom darčekov pre vašich blízkych a spríjemnili vám tak nákup u nás. Ak ste si není  istí, či tovar, ktorý u nás vyberáte je vhodný, nechajte rozhodnutie na obdarovanom. Ak sa darček pod stromčekom páčiť nebude, prípadne netrafíte farbu či veľkosť, máte možnosť tovar zakúpený na našom e-shope vrátiť či vymeniť až do 15.1.2019! Sme vašou istotou už od roku 1994, nechajte teda vaše starosti na nás a užite si výnimočné Vianoce bez starostí. Využiť môžete tiež našich kontaktov a chatov, kde vám radi s vašimi dotazami pomôžeme a poradíme s výberom.

Ako vrátiť darček, keď ste sa náhodou netrafili?

Tovar, ktorý chcete v rámci tejto lehoty vymeniť / vrátiť, prosím, zašlite späť na adresu MERCURY STAR s.r.o., 1.máje 2633, 756 61, Rožnov pod Radhoštěm. Viac v Obchodných podmienkach.

 

- nevhodne vybraný vianočný darček môžete vymeniť / vrátiť do 15. 1. 2019
- akcia sa vzťahuje na všetky nákupy na www.dxracer.sk mimo výnimky uvedené v Obchodných podmienkach
- akcia sa vzťahuje na nákupy uskutočnené od 7. 12. do 31.12. 2018
- akcia platí len pre koncového maloobchodného zákazníka a zákazníka nenakupujícího na IČO.

 

Pohodový predvianočný čas Vám praje tým DXRACER.

Spoločnosť MERCURY STAR s.r.o., ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe cookies potrebné pre fungovanie webových stránok, na analytické účely a v prípade vášho súhlasu tiež pre zacielenie reklamy. Ďalšie informácie

Súhlasím