herná stolička DXRacer MASTER čierna, látková

Doprava zadarmo
 • herná stolička DXRacer MASTER čierna, látková
 • herná stolička DXRacer MASTER čierna, látková
 • herná stolička DXRacer MASTER čierna, látková
 • herná stolička DXRacer MASTER čierna, látková
O produkte:

Má vnútorný oceľový rám a je super odolná a stabilná   Skvelá ergonómia a jedinečný dizajn   Stavaná na dlhodobé sedenie   Herný doplnok, bez ktorého sa žiadny hráč nezaobíde   Testovali sme "na vlastnej koži" a prešla na jedničku   Viac variantov a farebných kombinácií...

Dostupnosť: 01.10.2024
Zákonná zodpovednosť (záruka): 24 mesiacov
Váha: 31 kg
Nosnosť: 120 kg
Katalógové číslo: 1054286
K vyskúšaniu na predajniach:
Rožnov pod Radhoštěm
Brno
Bratislava
Ostrava
Praha
Hodnotenie:
hodnotilo 0 užívateľov
471,10 €
Cena bez DPH : 392,58 €
Predobjednať
Predobjednať
Kúpiť darčekový poukaz
herní židle DXRacer MASTER čierna gallery main image
Podobný produkt SKLADOM
herní židle DXRacer MASTER čierna
446,70 €

Herná stolička DXRacer MASTER čierna, látková  Má vnútorný oceľový rám a je super odolná a stabilná
  Skvelá ergonómia a jedinečný dizajn
  Stavaná na dlhodobé sedenie
  Herný doplnok, bez ktorého sa žiadny hráč nezaobíde
  Testovali sme "na vlastnej koži" a prešla na jedničku
  Viac variantov a farebných kombinácií


Najskôr bol človek a hra. Do tejto dimenzie potom vstúpil DXRacer originálna značka, ktorá spísala dejiny, a ktorá stvorila prvú hernú stoličku na svete, inšpirovanú sedadlami závodných áut.

Séria MASTER so svojim zaobleným a širokým prevedením unikátne kombinuje rysy hernej a kancelárske stoličky. Je vyvrcholením mnohých rokov skúseností a práce s designom. Ponúka čalúnenie vo vysoko kvalitnej semišovej látke, ktorá je príjemná, hladká a mäkká na dotyk. Je vysoko cenená pre svoj luxusný pocit a dekoratívny vzhľad. Jej súčasťou je tiež nastaviteľný podhlavník a výškovo a hĺbkovo nastaviteľná bedrová opierka, ktorá je zabudovaná priamo v operadle, a ktorá je ideálnou oporou pre chrbticu.

Herná stolička MASTER je moderná, nadčasová a ergonomická, navrhnutá pre požiadavky náročných užívateľov PC, počítačových hráčov, ale aj kancelárskych pracovníkov a manažérov. Vďaka silnému vnútornému oceľovému rámu je stabilná a pevná. Svojim hráčom a pracovníkom v kanceláriách poskytuje bezkonkurenčný komfort a podporu počas dlhodobého sedenia.Herné stoličky DXRACER pochádzajú z oficiálnej distribúcie pre Slovenskú republiku a sú prispôsobené veľkostiam postáv európskych užívateľov. Predajca zaručuje originálny produkt s originálnymi dielmi, pochádzajúcimi priamo od výrobcu DXRACER. V prípade potreby zaisťujeme aj rýchle a jednoduché vyriešenie reklamácie.  látkové prevedenie, pocitovo príjemné a pohodlné
  stavaná na dlhodobé sedenie
  vnútorná oceľová konštrukcia, ktorú iné herné stoličky nemajú
  originálny design
sklon operadlo do 135 stupňov pre používateľskú bezpečnosť

 menej odporúčaná pre osoby nad 190 cm

 


1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11

Kľúčové vlastnosti hernej stoličky DXRacer MASTER:

 • nosnosť 150 kg
 • herný doplnok, bez ktorého sa žiadny hráč nezaobíde
 • určená na dlhodobé sedenie
 • vhodná pre typy postáv od 160 – 190 cm
 • silný vnútorný oceľový rám
 • sklopné operadlo pre oporu celého chrbta
 • pevný päťramenný kovový kríž
 • mechanizmus TILT pre nastavenie sklonu operadla až do uhla 135 stupňov
 • možnosť hojdania s aretáciou v akejkoľvek polohe operadla
 • nastavenie tuhosti hojdania podľa hmotnosti užívateľa
 • kvalitný plynový piest 4. triedy certifikovaný štandardmi SGS
 • kolieska – polyuretánové 3-palcové, univerzálne, pre všetky podlahy (pr. 75 mm, čap 11 mm)
 • 4D nastaviteľné podrúčky s mäkkým povrchom
 • výškovo nastaviteľný podhlavník z pamäťovej peny
 • integrovaná bedrová opora s nastavením výšky a hĺbky
 • poťah z kvalitnej semišovej látky

Hojdací mechanizmus TILT s aretáciou a sklonom operadla


Hojdací mechanizmus
Umožní hojdať sa na stoličke tak, že sa nakláňa celá stolička dozadu a späť. Ovláda sa veľmi ľahko, a to páčkou na pravej strane. Stačí ju iba vysunúť do boku a hojdanie sa tým aktivuje. Pokiaľ budete chcieť hojdanie ukončiť, vrátite sa do základnej polohy. Pravú páčku zasuniete späť a hojdanie sa zastaví. Režim hojdania je ideálny vo chvíli, keď si chcete oddýchnuť, uvoľniť sa a relaxovať. Páčkou na ľavej strane slúži na tzv. aretáciu, čo znamená, že môžete hojdanie zablokovať v niekoľkých polohách.
Sklon operadla
Je možné ho nastaviť od 90 – 135 stupňov pomocou páčky, ktorá je umiestnená na pravej strane v spodnej časti operadla. Ovláda sa zatiahnutím ako u sedadiel v aute. Sklon do 135 stupňov je štandardný sklon operadla. Niektoré herné stoličky môžu mať sklon aj 180 stupňov, ale tento v žiadnom prípade neodporúčame kvôli bezpečnosti, pretože hrozí, že by sa sediaci so stoličkou prevrátil dozadu.
Nastavenie tuhosti hojdania
Keďže máme všetci nielen rôznu výšku, ale aj váhu, môžeme si nastaviť takzvanú „tuhosť hojdania“, teda silu zhojnutia. Ovláda sa otočnou skrutkou pod sedadlom. Ak sme ľahší, tuhosť si povolíme. Pokiaľ sme ťažšie, tuhosť si naopak utiahneme.

Funkcia hojdania a náklonu operadla je priamo robená pre sedavé zmestnanie alebo akúkoľvek sedavú činnosť, kedy si vďaka nej môžete oddýchnuť a uľaviť chrbtovým svalom. Umožňuje zmenu polohy tela a tým zabraňuje stuhnutiu chrbtice a krku.


Nastavenie výšky stoličky
Rovnakou páčkou ako hojdanie ovládame aj nastavenie výšky stoličky, a to ľahkým tlakom hore.


Podhlavník pre oporu a relaxáciu šije


Herná stolička DXRacer MASTER má výškovo nastaviteľný podhlavník, ktorý slúži na podporu krčnej chrbtice, na relaxáciu šije a zmierňuje tlak na krk. Vďaka svojmu širokému prevedeniu umožňuje dostatok priestoru na oporu hlavy a je vyplnený pamäťovou penou vysokej hustoty.


Bedrová opora pre správnu podporu chrbtice


Vstavaná bedrová opora slúži pre maximálnu ergonómiu a je úplne ideálnou podporou pre chrbticu. Dá sa nastaviť ako výškovo, tak do hĺbky a prispieva k správnemu sedeniu a zníženiu bolesti chrbta. Ovláda sa otočnou skrutkou s plastovým krytom na pravej strane operadla.


Multifunkčné 4D podrúčky


Podrúčky sú samozrejmosťou a DXRacer nie je výnimkou. Disponuje nastaviteľnými multifunkčnými 4D podrúčkami s mäkkým povrchom pre relaxáciu rúk, ale aj oporu pri vstávaní, atď. Ovládajú sa tlačidlami na vonkajšej strane podrúčiek a potom samotnými opierkami.

 • do výšky
 • do uhla 15º
 • dopredu / dozadu
 • do boku

Vnútorná vzdialenosť podrúčiek od seba je 50,5 cm, vonkajšia vzdialenosť je 70,5 cm.
 


Pevný päťramenný kríž a univerzálne kolieska


Konštrukcia stoličky stojí na päťramennom kovovom kríži. Kríž zaisťuje dokonalú stabilitu celej stoličky a tiež jej pohyb pomocou piatich 3-palcových polyuretánových koliesok, ktoré sú pevné, tiché a bezpečné. Kolieska majú priemer 75 mm, čap 11 mm a sú univerzálne, teda vhodné pre všetky typy podláh.  

Kolieska a piesty na výber
K univerzálnym kolieskam ponúkame alternatívu - designové kolieska Premium v ​​rôznom prevedení (jedná sa o dizajnové pogumované kolieska, tiché, bezpečné a tiež vhodné na všetky typy podláh).
K štandardnému piestu, ktorý je už v základe stoličky, ponúkame alternatívu kreslový piest, ktorý zdvihne výšku sedenia o 4 – 5 cm.

Kolieska piesty si vyberiete po kliknutí na zelené tlačidlo "Kúpiť".DXRacer je prémiová voľba pre všetkých užívateľov PC


Stoličky DXRacer užívajú hráči na celom svete vrátane tých vrcholových. Sú zastúpené na turnajoch ako je LCK, UMG, MLG av Česku aj 4GAMES a Majstrovstvá Českej Republiky v Počítačových Hrach a HITPOINT FINALs. V Česku spolupracujeme s hernou organizáciou eSuba. Stoličky DXRacer pomáhajú počítačovým hráčom k dosiahnutiu lepších výkonov a väčšiemu pôžitku z hry vďaka kvalitným materiálom, prémiovému spracovaniu a ergonómii sedenia.Herná stolička DXRacer Master úspešne otestovaná


Samozrejme sme si hernú stoličku Master aj sami otestovali, pretože skúšanie stoličiek, ktoré predávame, je náš štandard. Testovali sme ju nielen na predajniach, ale aj v našich kanceláriách pri práci. Je to bezkonkurenčný herný doplnok, perfektne sa v nej sedí, ľahko sa ovláda a skvele vyzerá.

Herná stolička Master je pre stredné a vysoké postavy a má všetko, čo herná stolička potrebuje – výbavu, vzhľad aj čalúnenie. Poťah je z kvalitnej látky, ktorá je pevná a priedušná. Látky sú veľmi populárne, pretože sú príjemné nielen na sedenie, ale tiež uľahčujú možnosť pohodlne sa na stoličke uvelebiť.

Master má množstvo skvelých funkcií a doplnkov. Výrobca veľmi dobre vyriešil výškovo nastaviteľný podhlavník, ktorý je široký a vyplnený pamäťovou penou, takže opierať sa oň je maximálne pohodlné. Rovnako je šikovne vyriešená bedrová opierka chrbta, ktorá je zabudovaná priamo do operadla. Je nastaviteľná ako do výšky, tak aj do hĺbky a tým pádom vyhovuje veľkej škále používateľov s rôznymi postavami.

Samozrejme tu máme aj hojdací mechanizmus na príjemnú relaxáciu a odreagovanie sa, ktorý je doplnený možnosťou aretácie. Pri hojdaní si tak môžeme stoličku zablokovať v niekoľkých pozíciách náklonu. Operadlo sa dá sklopiť do 135 stupňov a my musíme oceniť, že bolo pri výrobe myslené na bezpečnosť. Na rozdiel od DXRaceru majú niektoré iné herné stoličky záklon až do 180 stupňov, kde už ľahko hrozí prevrátenie.

Herná stolička Master je pevná, stabilná a má vysokú nosnosť až do 150 kg, čo jej zaručuje vysokú výdrž. Je perfektnou voľbou ako do herných svetov, tak aj do kancelárií vďaka svojmu designu.Zhrnutie


Herná stolička DXRacer MASTER je ergonomická stolička s designom perfektne kombinujúcim herný a kancelársky vzhľad. Spĺňa všetky požiadavky na vzhľad a funkčnosť a má tú pravú dynamiku, energickosť a bezkonkurenčnú výbavu. Navyše, oproti ostatným herným stoličkám disponujú stoličky DXRacer vysoko kvalitnou oceľovou konštrukciou sedadla a operadla.Balenie

Stolička váži 29,4 kg a dodáva sa v kartóne s návodom na montáž (rozmery: 85x40x71 cm, 34,15 kg). Balenie je dostatočne vyplnené mirelonom a okrem hlavných častí stoličky obsahuje ďalej 2 menšie krabice upevnené na bokoch (tu sú kolieska, kryt piestu, magnetické krytky, imbus a páčky na mechaniku). Všetko je uložené v prelisoch.

Zloženie stoličky podľa priloženého návodu je jednoduché a zaberie cca 35 minút. Na kovovom kríži sú už upevnené krytky. Prostriedok operadla je nalepený na suchý zips, takže ho možno odlepiť a vidieť vnútro bedrového vankúša.

 

Ako na montáž stoličky?

 1. Po vybalení zasunieme kolieska do ramien kríža (päť otvorov v spodnej časti jednotlivých ramien, ktoré sú určené pre kolieska).
 2. Do otvoru na piest vložíme piest, ktorý ešte predtým rozpohybujeme.
 3. Na spodok sedáku namontujeme mechaniku (sedadlo si položte obrátene, aby sa vám s ním dobre manipulovalo, najlepšie na nejakú podložku alebo stôl s vyvýšenou plochou).
 4. Na spodok sedáku namontujeme podrúčky.
 5. Do sedadla pripevníme operadlo.
 6. Sedák s operadlom a podrúčkami nasadíme na piest s krížom a kolieskami.
 7. Skontrolujeme, či sme všetky skrutky dostatočne utiahli.
 8. Hotovo, môžeme sedieť.


 

Autorizovaný predajca

Sme autorizovaný predajca a výhradný dovozca značky DXRacer a značky Mercury. Kvalitu stoličiek sme teda schopní kontrolovať už pri výrobe. Garantujeme 100% profesionálny aj pozáručný servis vrátane reklamácií.

 

Stoličky si testujeme sami

Testovanie stoličiek, ktoré predávame, je náš štandard. Skúšame vzorky vystavené v predajniach a na našich stoličkách sedíme aj v kanceláriách. Svoje produkty poznáme do poslednej skrutky. Dokážeme perfektne určiť, aká stolička sa pre koho hodí a poradíme vám, ako presne si vybrať. Stoličky si tiež sami fotíme a môžeme vám vďaka tomu odovzdať maximum informácií.

 

Garancia 100% servisu

100% servis zákazníkom pre nás nie sú len slová. Pri nákupe poskytujeme maximálny servis a pri akomkoľvek probléme urobíme všetko pre to, aby sme ho vyriešili k vašej spokojnosti. Naša výrazná konkurenčná výhoda spočíva aj v servise po záručnej lehote. Pokiaľ by problém nešiel vyriešiť, ponúkame výhodu v ponuke lepšie ceny stoličky oproti e-shopu.


 

Doručenie po Českej republike a po Slovensku. Tovar doručujeme aj do ostatných krajín EU, pre vyčíslenie ceny dopravy sa prosím obráťte s dotazom na obchod@kancelarskezidle.com. Mimo krajiny EÚ nedoručujeme.

Výšková nastaviteľnosť: ano
Minimálna výška sedadla: 50 cm
Maximálna výška sedadla: 58 cm
Hmotnosť: 31 kg
Područky: áno
Minimálna výška: 129 cm
Maximálna výška: 137 cm
Šírka: 56 cm
Hĺbka: 58 cm
Kríž/kostra: kov
Mechanika: hojdacia s aretáciou
Maximálna nosnosť: 120 kg
Tovar je určený pre: e-šport, kancelárie, hranie na PC
Priemer čepu kolieska: 11 mm
Šírka sedadla: 40 cm
Materiál: látka
Materiál sedadla: látka
Materiál operadla: látka
Minimálna odporúčaná výška osoby: 160 cm
Maximálna odporúčaná výška osoby: 190 cm
Výškovo nastaviteľné operadlo: áno
Farba sedadla: čierna
Farba operadla: čierna
Podhlavník: s opierkou hlavy
Využitie: herné stoličky, kancelária, home office
Príslušenstvo: bez posuvu sedáku, podrúčky - nastaviteľné, s oporou hlavy

Diskusia k herná stolička DXRacer MASTER čierna, látková:

Zanechajte nám príspevok do diskusie :

Ďakujeme

Chcete darovať tovar herná stolička DXRacer MASTER čierna, látková, ale nestihli ste ho objednať včas, alebo má dlhšie dostupnosť? Darujte teda darčekový certifikát, tovar potom doručíme na dodaciu adresu obdarovaného. Upravte si vzhľad certifikátu podľa príležitosti, ku ktorej je darček určený, a pripíšte naň odkaz pre obdarovaného. Na ďalšej stránke môžete certifikát vytlačiť a darovať.

Vyberte pozadie:
Vyberte obrázok:
Prispôsobte si poukaz
Náhľad poukazu
gift background
herná stolička DXRacer MASTER čierna, látková
herní DXRacer MASTER čierna
Doprava zadarmo
Skladom

herní židle DXRacer MASTER čierna

Herná stolička DXRacer MASTER čierna Moderná ergonomická herná stolička zo série MASTER je m...

446,70 €
herní DXRacer MASTER čierno-biela
Doprava zadarmo
Skladom

herní židle DXRacer MASTER čierno-biela

Herná stolička DXRacer MASTER čierno-biela Moderná ergonomická herná stolička zo série MASTE...

446,70 €
herní DXRacer MASTER červená
Doprava zadarmo
Skladom

herní židle DXRacer MASTER červená

Herná stolička DXRacer MASTER červená Moderná ergonomická herná stolička zo série MASTER je ...

446,70 €
herná stolička DXRacer MASTER čierno-červená, látková
Doprava zadarmo
Skladom

herná stolička DXRacer MASTER čierno-červená,..

Moderná ergonomická herná stolička zo série MASTER je navrhnutá pre požiadavky náročných užívat...

471,10 €
herní DXRacer MASTER bielo-čierna
Doprava zadarmo
23.08.2024

herní židle DXRacer MASTER bielo-čierna

Herná stolička DXRacer MASTER bielo-čierna Moderná ergonomická herná stolička zo série MASTE...

446,70 €
zoom image
V porovnávači máte   produkt Zobraziť
Zmazať všetko