Herná stolička DXRacer GLADIATOR GB001/N

Doprava zadarmo
-2%
 • Herná stolička DXRacer GLADIATOR GB001/N
 • Herná stolička DXRacer GLADIATOR GB001/N
 • Herná stolička DXRacer GLADIATOR GB001/N
 • Herná stolička DXRacer GLADIATOR GB001/N
O produkte:

čierna, látková   Skvelá ergonómia a jedinečný dizajn   Má vnútorný oceľový rám a je super odolná a stabilná   Stavaná na dlhodobé sedenie   Herný doplnok, bez ktorého sa žiadny hráč nezaobíde   Testovali sme v našej kancelárii a prešla výborne   Viac varian...

Dostupnosť: Skladom - viac ako 10 kusov
Zákonná zodpovednosť (záruka): 24 mesiacov
Váha: 27 kg
Nosnosť: 130 kg
Katalógové číslo: 1048570
K vyskúšaniu na predajniach:
Rožnov pod Radhoštěm
Bratislava
Ostrava
Praha
Brno
Dostupnosť na predajni:
Ostrava
v stredu 17.07.2024
Rožnov pod Radh.
v stredu 17.07.2024
Praha
v stredu 17.07.2024
Bratislava
vo štvrtok 18.07.2024
Brno
v stredu 17.07.2024
Hodnotenie:
hodnotilo 10 užívateľov
359,80 € 353,30 €
Cena bez DPH : 294,42 €
Kúpiť
Kúpiť

Herná stolička DXRacer GLADIATOR GB001/N čierna, látková  Skvelá ergonómia a jedinečný dizajn
  Má vnútorný oceľový rám a je super odolná a stabilná
  Stavaná na dlhodobé sedenie
  Herný doplnok, bez ktorého sa žiadny hráč nezaobíde
  Testovali sme v našej kancelárii a prešla výborne
  Viac variantov a farebných kombinácií

Najskôr bol človek a hra. Do tejto dimenzie potom vstúpil DXRacer – originálna značka, ktorá spísala dejiny, a ktorá stvorila prvú hernú stoličku na svete, inšpirovanú sedadlami závodných áut.

GLADIATOR GB001 má najdynamickejší dizajn zo všetkých sérií a budete sa v nej cítiť ako šampióni. Je výsledkom mnohých rokov skúseností a práce s designom. Stolička je čalúnená do poťahu z veľmi kvalitnej PU kože. Jej súčasťou sú tiež nastaviteľné vankúšiky pod hlavu a bedrá na podporu krku a chrbta.

Herná stolička GLADIATOR GB001 je moderná, nadčasová a ergonomická, navrhnutá pre požiadavky náročných užívateľov PC, počítačových hráčov, ale aj kancelárskych pracovníkov a manažérov. Vďaka silnému vnútornému oceľovému rámu je stabilná a pevná. Svojim hráčom a pracovníkom v kanceláriách poskytuje bezkonkurenčný komfort a podporu počas dlhodobého sedenia.
Herné stoličky DXRACER pochádzajú z oficiálnej distribúcie pre Slovenskú republiku a sú prispôsobené veľkostiam postáv európskych užívateľov. Predajca zaručuje originálny produkt s originálnymi dielmi, pochádzajúcimi priamo od výrobcu DXRACER. V prípade potreby zaisťujeme aj rýchle a jednoduché vyriešenie reklamácie.  prevedenie v umelej koži, ľahko sa čistí
  stavaná na dlhodobé sedenie
  vnútorná oceľová konštrukcia, ktorú iné herné stoličky nemajú
  originálny design
  sklon operadlo do 135 stupňov pre používateľskú bezpečnosť

  umelá koža nemusí vyhovovať každému

 


 
"Kvalitné prevedenie. Dá sa nastaviť
naozaj tak, aby padla ako uliata.
Používaná ako kancelárska stolička
a môžem len odporučiť."
 
Boris

 

 

 

"Tuto židli jsem si koupila do
kanceláře. A jsem naprosto
spokojena. Mám rovné záda, vše
funguje, jak má a je dost bytelná.
Doporučuji Všem. Už ji mám měsíc,
první týden bylo těžké si na ni
zvyknout, protože jsem měla předtím
takovou obyčejnou, síťovanou židli,
kde jsem měla prohnutá záda.
Veškerá očekávání byla splněna. "
 
AGRO ...
 
 
"10/10, lahko sa posklada, je daleko
viac pevnejsia ako tie lacne
napodobeniny a oplati sa
zainvestovat. Jedine co trosku
lutujem je ze som si radsej nevybral
latkovu miesto kozenej kvoli poteniu
ale to uz je detail"
 
Oliver C.

 


1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11

Kľúčové vlastnosti hernej stoličky DXRacer GLADIATOR GB001/N:

 • nosnosť 130 kg
 • herný doplnok, bez ktorého sa žiadny hráč nezaobíde
 • určená na dlhodobé sedenie
 • vhodná pre typy postáv od 165 – 190 cm
 • silný vnútorný oceľový rám
 • sklopné operadlo pre oporu celého chrbta
 • pevný päťramenný kovový kríž
 • mechanizmus TILT pre nastavenie sklonu operadla až do uhla 135 stupňov
 • možnosť hojdania s aretáciou v akejkoľvek polohe operadla
 • nastavenie tuhosti hojdania podľa hmotnosti užívateľa
 • kvalitný plynový piest 4. triedy certifikovaný štandardmi SGS
 • kolieska – polyuretánové 3-palcové, univerzálne, pre všetky podlahy (pr. 75 mm, čap 11 mm)
 • 4D nastaviteľné podrúčky s mäkkým povrchom
 • výškovo nastaviteľný podhlavník z pamäťovej peny
 • integrovaná bedrová opora s nastavením výšky a hĺbky
 • poťah z kvalitnej PU kože

Maximálna nosnosť stoličky je 130 kg. Vzhľadom na šírku sedadla a pre maximálny komfort zákazníka odporúčame pre užívateľov s váhou do 110 kg.Hojdací mechanizmus TILT s aretáciou a sklonom operadla


Hojdací mechanizmus
Umožní hojdať sa na stoličke tak, že sa nakláňa celá stolička dozadu a späť. Ovláda sa veľmi ľahko, a to páčkou na pravej strane. Stačí ju iba vysunúť do boku a hojdanie sa tým aktivuje. Pokiaľ budete chcieť hojdanie ukončiť, vrátite sa do základnej polohy. Pravú páčku zasuniete späť a hojdanie sa zastaví. Režim hojdania je ideálny vo chvíli, keď si chcete oddýchnuť, uvoľniť sa a relaxovať. Páčkou na ľavej strane slúži na tzv. aretáciu, čo znamená, že môžete hojdanie zablokovať v niekoľkých polohách.

Sklon operadla
Je možné ho nastaviť od 90 – 135 stupňov pomocou páčky, ktorá je umiestnená na pravej strane v spodnej časti operadla. Ovláda sa zatiahnutím ako u sedadiel v aute. Sklon do 135 stupňov je štandardný sklon operadla. Niektoré herné stoličky môžu mať sklon aj 180 stupňov, ale tento v žiadnom prípade neodporúčame kvôli bezpečnosti, pretože hrozí, že by sa sediaci so stoličkou prevrátil dozadu.

Nastavenie tuhosti hojdania
Keďže máme všetci nielen rôznu výšku, ale aj váhu, môžeme si nastaviť takzvanú „tuhosť hojdania“, teda silu zhojnutia. Ovláda sa otočnou skrutkou pod sedadlom. Ak sme ľahší, tuhosť si povolíme. Pokiaľ sme ťažšie, tuhosť si naopak utiahneme.

Funkcia hojdania a náklonu operadla je priamo robená pre sedavé zmestnanie alebo akúkoľvek sedavú činnosť, kedy si vďaka nej môžete oddýchnuť a uľaviť chrbtovým svalom. Umožňuje zmenu polohy tela a tým zabraňuje stuhnutiu chrbtice a krku.


Nastavenie výšky stoličky
Rovnakou páčkou ako hojdanie ovládame aj nastavenie výšky stoličky, a to ľahkým tlakom hore.


Podhlavník pre oporu a relaxáciu šije

Herná stolička DXRacer Gladiator má nastaviteľný a odnímateľný podhlavník z PU kože, ktorý slúži na podporu krčnej chrbtice, na relaxáciu šije a zmierňuje tlak na krk.


Bedrová opora pre podporu chrbtice

Odnímateľná bedrová opora slúži pre ergonómiu a je veľmi dobrou podporou pre chrbticu. Dá sa nastaviť výškovo potiahnutím po popruhoch a prispieva k správnemu sedeniu a zníženiu bolesti chrbta.


Multifunkčné 4D podrúčky


Podrúčky sú samozrejmosťou a DXRacer nie je výnimkou. Disponuje nastaviteľnými multifunkčnými 4D podrúčkami s mäkkým povrchom pre relaxáciu rúk, ale aj oporu pri vstávaní, atď. Ovládajú sa tlačidlami na vonkajšej strane podrúčiek a potom samotnými opierkami.

 • do výšky
 • do uhla 15º
 • dopredu / dozadu
 • do boku

Výška podrúčiek od zeme je v rozmedzí 69,5 - 84 cm.


Pevný päťramenný kríž a univerzálne kolieska


Konštrukcia stoličky stojí na päťramennom kovovom kríži. Kríž zaisťuje dokonalú stabilitu celej stoličky a tiež jej pohyb pomocou piatich 3-palcových polyuretánových koliesok, ktoré sú pevné, tiché a bezpečné. Kolieska majú priemer 75 mm, čap 11 mm a sú univerzálne, teda vhodné pre všetky typy podláh.  

Kolieska a piesty na výber
K univerzálnym kolieskam ponúkame alternatívu - designové kolieska Premium v ​​rôznom prevedení (jedná sa o dizajnové pogumované kolieska, tiché, bezpečné a tiež vhodné na všetky typy podláh).
K štandardnému piestu, ktorý je už v základe stoličky, ponúkame alternatívu kreslový piest, ktorý zdvihne výšku sedenia o 4 – 5 cm.

Kolieska piesty si vyberiete po kliknutí na zelené tlačidlo "Kúpiť".


DXRacer je prémiová voľba pre všetkých užívateľov PC


Stoličky DXRacer užívajú hráči na celom svete vrátane tých vrcholových. Sú zastúpené na turnajoch ako je LCK, UMG, MLG av Česku aj 4GAMES a Majstrovstvá Českej Republiky v Počítačových Hrach a HITPOINT FINALs. V Česku spolupracujeme s hernou organizáciou eSuba. Stoličky DXRacer pomáhajú počítačovým hráčom k dosiahnutiu lepších výkonov a väčšiemu pôžitku z hry vďaka kvalitným materiálom, prémiovému spracovaniu a ergonómii sedenia.


 

Test stoličky DXRacer GLADIATOR – Šampión herného sveta

 


Na tento bezkonkurenčný herný doplnok sme sa veľmi tešili a samozrejme sme si ho aj vyskúšali a otestovali. A to ako na predajni, tak aj v kancelárii, kde sme si stoličku zobrali na pár mesiacov na prácu a skúšali medzi rôznymi kolegami.

Po prvé, Gladiator už na prvý pohľad priťahuje svojim dizajnom, o ktorom sa dá povedať, že je skutočne najdynamickejšia zo súčasných sérií. Má krásny geometrický vzor a veľmi kvalitný materiál. Umelá koža síce nemusí všetkým vyhovovať, ale pokiaľ jej dáte šancu, môže vás príjemne prekvapiť. Poťah je pevný a hladký. Na dotyk je hrubšia a pevnejšia ako koženky lacnejších herných stoličiek. Toto je úplne iný level.

Gladiator má samozrejme množstvo funkcií a príslušenstva. Oba vankúšiky pod hlavu aj bedrá veľmi dobre podopierajú krk aj chrbát. Zároveň sú nastaviteľné aj úplne odnímateľné, takže si môžete sedenie prispôsobiť všetkým svojim potrebám.

4D podrúčky sú vymakané, majú k dispozícii nielen veľký výber rôzneho nastavenia, ale tiež veľmi „štedré“ rozmery samotných opierok. Ich plocha je dosť široká aj dlhá a navyše mäkčená.

Operadlo sa dá sklopiť do 135 stupňov a my musíme oceniť, že bolo pri výrobe myslené na bezpečnosť. Na rozdiel od DXRaceru majú niektoré iné herné stoličky záklon až do 180 stupňov, kde už ľahko hrozí prevrátenie. Samozrejme tu máme aj hojdací mechanizmus na príjemnú relaxáciu, odreagovanie sa a na zmenu polohy tela, ktorý je doplnený možnosťou aretácie. Pri hojdaní si tak môžeme stoličku zablokovať v niekoľkých pozíciách náklonu.


 


Balenie

Stolička sa dodáva v kartóne o váhe 30 kg s návodom na montáž (rozmery: 90x33x68 cm). Zloženie stoličky podľa priloženého návodu je jednoduché a zaberie cca 35 minút.

 

Ako na montáž stoličky?

 1. Po vybalení zasunieme kolieska do ramien kríža (päť otvorov v spodnej časti jednotlivých ramien, ktoré sú určené pre kolieska).
 2. Do otvoru na piest vložíme piest, ktorý ešte predtým rozpohybujeme.
 3. Na spodok sedáku namontujeme mechaniku (sedadlo si položte obrátene, aby sa vám s ním dobre manipulovalo, najlepšie na nejakú podložku alebo stôl s vyvýšenou plochou).
 4. Na spodok sedáku namontujeme podrúčky.
 5. Do sedadla pripevníme operadlo.
 6. Sedák s operadlom a podrúčkami nasadíme na piest s krížom a kolieskami.
 7. Skontrolujeme, či sme všetky skrutky dostatočne utiahli.
 8. Hotovo, môžeme sedieť.

 

Autorizovaný predajca

Sme autorizovaný predajca a výhradný dovozca značky DXRacer a značky Mercury. Kvalitu stoličiek sme teda schopní kontrolovať už pri výrobe. Garantujeme 100% profesionálny aj pozáručný servis vrátane reklamácií.

 

Stoličky si testujeme sami

Testovanie stoličiek, ktoré predávame, je náš štandard. Skúšame vzorky vystavené v predajniach a na našich stoličkách sedíme aj v kanceláriách. Svoje produkty poznáme do poslednej skrutky. Dokážeme perfektne určiť, aká stolička sa pre koho hodí a poradíme vám, ako presne si vybrať. Stoličky si tiež sami fotíme a môžeme vám vďaka tomu odovzdať maximum informácií.

 

Garancia 100% servisu

100% servis zákazníkom pre nás nie sú len slová. Pri nákupe poskytujeme maximálny servis a pri akomkoľvek probléme urobíme všetko pre to, aby sme ho vyriešili k vašej spokojnosti. Naša výrazná konkurenčná výhoda spočíva aj v servise po záručnej lehote. Pokiaľ by problém nešiel vyriešiť, ponúkame výhodu v ponuke lepšie ceny stoličky oproti e-shopu.


 

 

 

Doručenie po Českej republike a po Slovensku. Tovar doručujeme aj do ostatných krajín EU, pre vyčíslenie ceny dopravy sa prosím obráťte s dotazom na obchod@kancelarskezidle.com. Mimo krajiny EÚ nedoručujeme.

Výšková nastaviteľnosť: ano
Minimálna výška sedadla: 48 cm
Maximálna výška sedadla: 56 cm
Hmotnosť: 27 kg
Područky: áno 4D - již v ceně, výška 69,5 - 84 cm
Minimálna výška: 134 cm
Maximálna výška: 142 cm
Hĺbka: 50 cm
Kríž/kostra: kov
Mechanika: hojdacia s aretáciou
Maximálna nosnosť: 130 kg
Tovar je určený pre: kancelária, manager, hraní hier na PC
Priemer čepu kolieska: 11 mm
Šírka sedadla: 37 cm medzi bočnicami, celková 54 cm
Materiál: syntetická koža
Minimálna odporúčaná výška osoby: 165 cm
Maximálna odporúčaná výška osoby: 190 cm
Oderuodolnosť: 82000 cyklov
Farba: čierna
Využitie: kancelária, herné stoličky
Príslušenstvo: bez posuvu sedáku, podrúčky - nastaviteľné, s oporou hlavy

Vyberte si vhodné príslušenstvo:

Přípravek na kůži 530 ml

Skladem
10,80 €

CLEAN FOX - Sprej na kožu 400 ml

Skladem
12,20 €
Jan S.
15.5.2024 21:22

"Kvalitní, pohodlná. Rychle doručení."

heureka
4.4.2024 08:33

"Zidle je super, ale nebyt prodejny v Ostrave od firmy kancelarskezidle.com kde jsem si ji mohl zkusit a vybrat si tu spravnou.
"

Oliver C.
20.3.2024 11:38

"10/10, lahko sa posklada, je daleko viac pevnejsia ako tie lacne napodobeniny a oplati sa zainvestovat. Jedine co trosku lutujem je ze som si radsej nevybral latkovu miesto kozenej kvoli poteniu ale to uz je detail"

Jaromíra M.
12.1.2024 05:24

"SPOKOJENOST"

Alice D.
15.6.2023 08:51

"židle DXRacer gladiator - jednoduché sestavení, skvělé zpracování, mohu jen doporučit"

Adriana H.
29.5.2023 10:04

"Nie je čo vytknúť."

AGRO ...
25.5.2023 06:54

"Tuto židli jsem si koupila do kanceláře. A jsem naprosto spokojena. Mám rovné záda, vše funguje, jak má a je dost bytelná. Doporučuji Všem.
Už ji mám měsíc, první týden bylo těžké si na ni zvyknout, protože jsem měla předtím takovou obyčejnou, síťovanou židli, kde jsem měla prohnutá záda.

Veškerá očekávání byla splněna. "

Boris
1.1.2022 08:39

"Kvalitné prevedenie. Dá sa nastaviť naozaj tak, aby padla ako uliata. Používaná ako kancelárska stolička a môžem len odporučiť."

Petr
18.12.2021 18:51

"S židlí jsem spokojený, možnosti nastavení jsou dostatečně široké a funguje se mi s ní dobře. Po měsíci od nákupu (který ukončil dvouletou torturu na dvacet let starém vraku) si dokonce záda konečně zvykly na rozumnou ergonomii a přestaly bolet.

Jestli s něčím nejsem úplně spokojený, tak asi leda vyšší cena, ale to je spíš subjektivní. Netuším jakou reálnou hodnotu židle může mít a rozhodně tím nechci házet špínu na prodejce."

heureka
25.11.2021 23:16

"Komfortní
Široká škála nastavení
Na herní židli je design relativně střízlivý
 Čína"

Diskusia k Herná stolička DXRacer GLADIATOR GB001/N:

Michal 2023-07-26 14:33:23
Vážení, rád bych se dotázal, udávaná šířka sedáku 37 cm, je myšlena v nejužším místě a čistě prostor pro sezení nebo jsou počítány i "vyvýšené" bočnice? Respektive jaký je skuteční rozměrový rozdíl (šířka, hloubka) v sedácích u židle Gladiátor a touto židlí DXRacer OH/FD01/NG látková. Ptám protože model DXRacer OH/FD01/NG látková mi přijde úzký (83 Kg, cca 176 cm). Sedák u výše uvedených židlí má stejný sklon? Mockrát děkuji za odpovědi. S pozdravem.
vzorkovna z administrácie 2023-07-27 13:01:34
Dobrý den, myslím, že FD01 na vaši postavu by mohla být židle opravdu menší 36 cm bez počnic, 53 šířka sedáku v nejšiřším míste, hloubka 46cm. Gladiotor Vám bude určitě sedět velikostně lépe 39 cm bez bočnic, šířka sedáku 51 cm a hloubka je 50 cm. V případě dotazů se na nás neváhtejte obrátit.

Zanechajte nám príspevok do diskusie :

Ďakujeme

Chcete darovať tovar Herná stolička DXRacer GLADIATOR GB001/N, ale nestihli ste ho objednať včas, alebo má dlhšie dostupnosť? Darujte teda darčekový certifikát, tovar potom doručíme na dodaciu adresu obdarovaného. Upravte si vzhľad certifikátu podľa príležitosti, ku ktorej je darček určený, a pripíšte naň odkaz pre obdarovaného. Na ďalšej stránke môžete certifikát vytlačiť a darovať.

Vyberte pozadie:
Vyberte obrázok:
Prispôsobte si poukaz
Náhľad poukazu
gift background
Herná stolička DXRacer GLADIATOR GB001/N
Údržba a čištění PU kůže Stiahnuť
Herná stolička DXRacer Air RN1
Doprava zadarmo
Skladom

Herná stolička DXRacer Air RN1

Herná stolička DXRacer Air RN1 zo série Air je moderná ergonomická stolička navrhnutá podľa pož...

381,70 €
Herná stolička DXRacer GLADIATOR GB001/NR
Doprava zadarmo
Skladom

Herná stolička DXRacer GLADIATOR GB001/NR

Herná stolička DXRacer GLADIATOR GB001/NR Herná stolička DXRacer GLADIATOR GB001/NR je m...

359,80 €
Herná stolička DXRacer GLADIATOR GB001/NW
Doprava zadarmo
Skladom

Herná stolička DXRacer GLADIATOR GB001/NW

Herná stolička DXRacer GLADIATOR GB001/NW je moderná ergonomická stolička navrhnutá podľa pož...

359,80 €
zoom image
V porovnávači máte   produkt Zobraziť
Zmazať všetko