Herná stolička DXRacer OH/FD01/NG látková

Doprava zadarmo
-9%
 • Herná stolička DXRacer OH/FD01/NG látková
 • Herná stolička DXRacer OH/FD01/NG látková
 • Herná stolička DXRacer OH/FD01/NG látková
 • Herná stolička DXRacer OH/FD01/NG látková
O produkte:

Herná stolička DXRacer FORMULA OH/FD01/NG látková   Vychádza z prvej hernej stoličky na svete   Má vnútorný oceľový rám a je super odolná a stabilná   Skvelá ergonómia a jedinečný dizajn   Stavaná na dlhodobé sedenie   Herný doplnok, bez ktorého sa žiadny hráč nez...

Dostupnosť: Skladom - 1 ks
Zákonná zodpovednosť (záruka): 24 mesiacov
Váha: 22.3 kg
Nosnosť: 130 kg
Katalógové číslo: 1036571
K vyskúšaniu na predajniach:
Ostrava
Brno
Bratislava
Praha
Rožnov pod Radhoštěm
Dostupnosť na predajni:
Ostrava
dnes do 16h
Rožnov pod Radh.
v stredu 17.07.2024
Praha
v stredu 17.07.2024
Bratislava
vo štvrtok 18.07.2024
Brno
v stredu 17.07.2024
Hodnotenie:
hodnotilo 48 užívateľov
294,70 € 267,90 €
Cena bez DPH : 223,25 €
Kúpiť
Kúpiť

Herná stolička DXRacer FORMULA OH/FD01/NG látková  Vychádza z prvej hernej stoličky na svete
  Má vnútorný oceľový rám a je super odolná a stabilná
  Skvelá ergonómia a jedinečný dizajn
  Stavaná na dlhodobé sedenie
  Herný doplnok, bez ktorého sa žiadny hráč nezaobíde
  Testovali sme "na vlastnej koži" a prešla na jedničku
  Viac variantov a farebných kombinácií


Najskôr bol človek a hra. Do tejto dimenzie potom vstúpil DXRaceroriginálna značka, ktorá spísala dejiny. Prvou hernou stoličkou na svete bol v roku 2006 práve model Formula, inšpirovaný sedadlami závodných áut. Celý modelový rad sa od neho odvíja až do súčasnej doby.

Herná stolička FORMULA OH/FD01/NG je z ikonickej série Formula, ktorá prakticky definuje svet herných stoličiek. Je moderná, nadčasová a ergonomická, navrhnutá pre požiadavky náročných užívateľov PC, počítačových hráčov, ale aj kancelárskych pracovníkov a manažérov. Vďaka silnému vnútornému oceľovému rámu je stabilná a pevná. Ponúka komfort, bezpečnosť, ergonómiu sedenia a bezkonkurenčný design obľúbený po celom svete.Herné stoličky DXRACER pochádzajú z oficiálnej distribúcie pre Slovenskú republiku a sú prispôsobené veľkostiam postáv európskych užívateľov. Predajca zaručuje originálny produkt s originálnymi dielmi, pochádzajúcimi priamo od výrobcu DXRACER. V prípade potreby zaisťujeme aj rýchle a jednoduché vyriešenie reklamácie.  látkové prevedenie, pocitovo príjemné a pohodlné
  stavaná na dlhodobé sedenie
  vnútorná oceľová konštrukcia, ktorú iné herné stoličky nemajú
  originálny design
sklon operadlo do 150 stupňov pre používateľskú bezpečnosť

 menej odporúčaná pre osoby nad 180 cm

 


1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Kľúčové vlastnosti hernej stoličky Formula OH/FD01/NG:

 • herný doplnok, bez ktorého sa žiadny hráč nezaobíde
 • určená na dlhodobé sedenie
 • vhodná pre typy postáv od 155 – 180 cm
 • silný vnútorný oceľový rám
 • sklopné operadlo pre oporu celého chrbta
 • pevný päťramenný plastový kríž s plastovými krytkami
 • mechanizmus TILT pre nastavenie sklonu operadla až do uhla 150 stupňov
 • možnosť hojdania v akejkoľvek polohe operadla
 • nastavenie tuhosti hojdania podľa hmotnosti užívateľa
 • kvalitný plynový piest dovážaný z Nemecka, spĺňajúci medzinárodné štandardy SGS
 • kolieska – polyuretánové, univerzálne, pre všetky podlahy
 • 1D výškovo nastaviteľné podrúčky s mäkkým povrchom
 • vankúšiky pod bedrá a pod hlavu
 • nosnosť 130 kg

U stoličky síce uvádzame nosnosť 130 kg, na ktorú je testovaná a takú záťaž zvládne, ale vzhľadom na jej dizajn a predovšetkým tvarovanie sedáku je vhodnejšie najmä pre užívateľov do 100 kg. Nad túto váhu už odporúčame väčšie modely, napr. Gladiator, Master alebo Tank.


 

"vynikající. skvěle se na ní sedí
dlouhé hodiny, aniž by bolelo tělo.
Má správný sklon, podporu beder,
opěrku hlavy dobře nastavenou
a područky také fajn."
 
MIlada F.
 
 
"Stoličku si vybrala dcéra, vyhovuje
jej veľkosť aj možnosť polohovania
operadla, opierok na ruky a takisto
materiál vyzerá dobre, montáž išla
ľahko podľa návodu "
 
Andrea K.

 

"Židle parádní, výhodou látkový
povrch, sklopení do 150° úhlu
a jednoduché sestavení. Jediná
nevýhoda možná tak polohování
ručních opěrek jen nahoru a dolů. "
 
Tomáš
 

 


Hojdací mechanizmus TILT a sklon operadla


Hojdací mechanizmus u DXRacer Formula umožní hojdať sa na stoličke tak, že sa nakláňa celá stolička dozadu a späť.

Hojdanie
Ovláda sa veľmi ľahko, a to páčkou na pravej strane. Stačí ju iba vysunúť do boku a hojdanie sa tým aktivuje. Pokiaľ budete chcieť hojdanie ukončiť, vrátite sa do základnej polohy. Pravú páčku zasuniete späť a hojdanie sa zastaví. Režim hojdania je ideálny vo chvíli, keď si chcete oddýchnuť, uvoľniť sa a relaxovať.

Sklon operadla do 150 stupňov
Je možné ho nastaviť v rozmedzí od 90 – 150 stupňov pomocou páčky, ktorá je umiestnená na pravej strane v spodnej časti operadla. Ovláda sa zatiahnutím ako u sedadiel v aute. Sklon do 150 stupňov je štandardný sklon operadla. Niektoré herné stoličky môžu mať sklon aj 180 stupňov, ale tento v žiadnom prípade neodporúčame kvôli bezpečnosti, pretože hrozí, že by sa sediaci so stoličkou prevrátil dozadu.

Funkcia hojdania a náklonu operadla je priamo robená pre sedavé zmestnanie alebo akúkoľvek sedavú činnosť, kedy si vďaka nej môžete oddýchnuť a uľaviť chrbtovým svalom. Umožňuje zmenu polohy tela a tým zabraňuje stuhnutiu chrbtice a krku.


Nastavenie tuhosti hojdania
Keďže máme všetci nielen rôznu výšku, ale aj váhu, môžeme si nastaviť takzvanú „tuhosť hojdania“, teda silu zhojnutia. Ovláda sa otočnou skrutkou pod sedadlom. Ak sme ľahší, tuhosť si povolíme. Pokiaľ sme ťažšie, tuhosť si naopak utiahneme.

Nastavenie výšky stoličky
Rovnakou páčkou ako hojdanie ovládame aj nastavenie výšky stoličky, a to ľahkým tlakom nahor.Mäkké nastaviteľné 1D podrúčky na podporu rúk


Na podporu rúk slúžia plastové čierne 1D podrúčky, ktoré sú výškovo nastaviteľné a majú mäkký povrch. Nastavujú sa pomocou tlačidla na vonkajšej strane podrúčiek, a to potiahnutím hore či dole. Výška podrúčiek od zeme je 57 – 64,5 cm.


 

Vankúšiky pod hlavu a bedrá


Snímateľné vankúšiky pre maximálne pohodlie, relaxáciu šije a ergonomickú podporu chrbtice. Sú z PU kože a ľahko sa čístí. Vankúšik pod bedrá sa dá rôzne výškovo nastaviť potiahnutím na popruhoch.


Pevný päťramenný kríž a univerzálne kolieska


Konštrukcia stoličky stojí na päťramennom nylonovom kríži s plastovými krytkami. Kríž zaisťuje stabilitu celej stoličky a tiež jej pohyb pomocou piatich polyuretánových koliesok, ktoré sú pevné, tiché a bezpečné. Kolieska majú čap 11 mm a sú univerzálne, teda vhodné pre všetky typy podláh.  

Kolieska a piesty na výber
K univerzálnym kolieskam ponúkame alternatívu - designové kolieska Premium v ​​rôznom prevedení (jedná sa o dizajnové pogumované kolieska, tiché, bezpečné a tiež vhodné na všetky typy podláh).
K štandardnému piestu, ktorý je už v základe stoličky, ponúkame alternatívu stoličkový piest, ktorý zdvihne výšku sedenia o 5 – 7 cm.

Kolieska piesty si vyberiete po kliknutí na zelené tlačidlo "Vybrať variant a Kúpiť".


DXRacer je prémiová voľba pre všetkých užívateľov PC


Stoličky DXRacer užívajú hráči na celom svete vrátane tých vrcholových. Sú zastúpené na turnajoch ako je LCK, UMG, MLG av Česku aj 4GAMES a Majstrovstvá Českej Republiky v Počítačových hrách a HITPOINT FINALs. V Česku spolupracujeme s hernou organizáciou eSuba. Stoličky DXRacer pomáhajú počítačovým hráčom k dosiahnutiu lepších výkonov a väčšiemu pôžitku z hry vďaka kvalitným materiálom, prémiovému spracovaniu a ergonómii sedenia.Formuli sme otestovali a odskúšali: TOP herná stolička pre gamerov


O Formule FD01/NG vieme všetko z prvej ruky. Samozrejme sme si ju aj sami otestovali, pretože skúšanie stoličiek, ktoré predávame, je náš štandard. Testovali sme ju nielen na predajniach, ale aj v našich kanceláriách pri práci. Je to bezkonkurenčný herný doplnok, perfektne sa v nej sedí, ľahko sa ovláda a skvele vyzerá.

Keďže je klasická séria Formula najmenšia z produkcie DXRacer, je vhodná skôr pre menšie a stredné postavy do 180 cm.

FD01/NG má všetko, čo herná stolička potrebuje – výbavu, vzhľad aj čalúnenie. Poťah je z kvalitnej látky, ktorá je pevná, elastická a priedušná. Tiež veľmi populárna, pretože je príjemná nielen na sedenie, ale tiež uľahčuje možnosť pohodlne sa na stoličke uvelebiť.

FD01/NG má množstvo skvelých funkcií a doplnkov. Jeden z najlepších nápadov sú vankúšiky pod bedrá a pod hlavu. Pekne podoprú chrbát a krk a dajú sa rôzne nastaviť podľa potreby. A pokiaľ by ste chceli zmenu alebo použiť len jeden z vankúšikov, bez problémov sa dajú odopnúť.

Samozrejme tu máme aj hojdací mechanizmus na príjemnú relaxáciu a odreagovanie sa, a záklon operadla. Operadlo sa dá sklopiť až do 150 stupňov a my musíme oceniť, že bolo pri výrobe myslené na bezpečnosť. Na rozdiel od
DXRaceru majú niektoré iné herné stoličky záklon až do 180 stupňov, kde už ľahko hrozí prevrátenie.

Suma sumárum, Formula FD01/NG právom patrí medzi absolútnu špičku herných stoličiek, nielen vďaka svojej histórii, ale aj vďaka svojmu prevedeniu, dizajnu a výhodnej cene.Zhrnutie


Herná stolička Formula OH/FD01/NG je nadčasová, ikonická stolička, ktorá spĺňa všetky požiadavky na vzhľad a funkčnosť. Má v sebe tú pravú dynamiku, energickosť a výbornú výbavu. Navyše, oproti ostatným herným stoličkám disponujú stoličky DXRacer vysoko kvalitnou oceľovou konštrukciou sedadla a operadla.


 

Balenie

Stolička váži 27 kg a je dodávaná v demonte krabici. Jej montáž nie je nijako zložitá. Podľa prehľadného návodu, ktorý je dodávaný v krabici, ju zvládnete zostaviť pohodlne sami.
 

Ako na montáž stoličky?

 1. Po vybalení zasunieme kolieska do ramien kríža (päť otvorov v spodnej časti jednotlivých ramien, ktoré sú určené pre kolieska).
 2. Do otvoru na piest vložíme piest, ktorý ešte predtým rozpohybujeme.
 3. Na spodok sedáku namontujeme mechaniku (sedadlo si položte obrátene, aby sa vám s ním dobre manipulovalo, najlepšie na nejakú podložku alebo stôl s vyvýšenou plochou).
 4. Na spodok sedáku namontujeme podrúčky.
 5. Do sedadla pripevníme operadlo.
 6. Sedák s operadlom a podrúčkami nasadíme na piest s krížom a kolieskami.
 7. Skontrolujeme, či sme všetky skrutky dostatočne utiahli.
 8. Hotovo, môžeme sedieť.

 

Autorizovaný predajca

Sme autorizovaný predajca a výhradný dovozca značky DXRacer a značky Mercury. Kvalitu stoličiek sme teda schopní kontrolovať už pri výrobe. Garantujeme 100% profesionálny aj pozáručný servis vrátane reklamácií.

 

Stoličky si testujeme sami

Testovanie stoličiek, ktoré predávame, je náš štandard. Skúšame vzorky vystavené v predajniach a na našich stoličkách sedíme aj v kanceláriách. Svoje produkty poznáme do poslednej skrutky. Dokážeme perfektne určiť, aká stolička sa pre koho hodí a poradíme vám, ako presne si vybrať. Stoličky si tiež sami fotíme a môžeme vám vďaka tomu odovzdať maximum informácií.

 

Garancia 100% servisu

100% servis zákazníkom pre nás nie sú len slová. Pri nákupe poskytujeme maximálny servis a pri akomkoľvek probléme urobíme všetko pre to, aby sme ho vyriešili k vašej spokojnosti. Naša výrazná konkurenčná výhoda spočíva aj v servise po záručnej lehote. Pokiaľ by problém nešiel vyriešiť, ponúkame výhodu v ponuke lepšie ceny stoličky oproti e-shopu.


 

Doručenie po Českej republike a po Slovensku. Tovar doručujeme aj do ostatných krajín EU, pre vyčíslenie ceny dopravy sa prosím obráťte s dotazom na obchod@kancelarskezidle.com. Mimo krajiny EÚ nedoručujeme.

Výšková nastaviteľnosť: ano
Minimálna výška sedadla: 42 cm
Maximálna výška sedadla: 52 cm
Hmotnosť: 22.3 kg
Područky: áno 1D - již v ceně, výška 57-64,5 cm
Minimálna výška: 121 cm
Maximálna výška: 131 cm
Šírka: 64,5 cm
Hĺbka: hĺbka sedu 42,5 cm, hĺbka modelu 54 cm
Kríž/kostra: plastový kříž
Mechanika: hojdacia
Maximálna nosnosť: 130 kg - upresnenie nosnosti nájdete v - popise
Tovar je určený pre: k počítači, do kanceláře
Priemer čepu kolieska: 11 mm
Šírka sedadla: 37 cm
Materiál: látka
Minimálna odporúčaná výška osoby: 155 cm
Maximálna odporúčaná výška osoby: 180 cm
Oderuodolnosť: 78000 cyklov
Farba: čierna, šedá
Podhlavník: s opierkou hlavy
Využitie: kancelária, herné stoličky
Príslušenstvo: s oporou hlavy, bez posuvu sedáku, podrúčky - nastaviteľné
Vendula K.
4.7.2024 05:32

"super"

MIlada F.
19.1.2024 21:25

"vynikající. skvěle se na ní sedí dlouhé hodiny, aniž by bolelo tělo. Má správný sklon, podporu beder, opěrku hlavy dobře nastavenou a područky také fajn."

Radim H.
18.1.2024 15:30

"výborná židle pro práci na PC"

Lukáš H.
5.1.2024 12:36

"Velmi rychlé doručení a zabalení židle velmi precizní. Skládání židle je jednoduché. Židle je kvalitní a dobře se mi na ni sedí, jediné co bych trochu vylepšil jsou opěrky rukou, ty jsou už od novoty vyviklané, ale za mě klidně rád doporučím tuto židli komukoliv dál. "

Andrea K.
31.12.2023 14:49

"Stoličku si vybrala dcéra, vyhovuje jej veľkosť aj možnosť polohovania operadla, opierok na ruky a takisto materiál vyzerá dobre, montáž išla ľahko podľa návodu "

heureka
27.12.2023 14:51

"kvalitní židle pro delší čas u PC
"

Radka V.
4.11.2023 16:06

"Dobrá židle, jsem spokojen."


Martina z administrace reaguje na hodnocení:

"Dobrý den, velmi děkujeme za Vaše kladné hodnocení. Váš názor je pro nás důležitý."

Miloslav B.
21.9.2023 05:51

"Splňuje plně představy."

Pavel M.
25.8.2023 13:51

"Židle skvělá a kvalitní, mám pouze dvě připomínky a to:
1. sedák není až tak široký, mám 105kg a při sezení mě tlačí vyvýšené boky sedáku
2. Jsem zvyklí si občas dávat paty nad kolečka, ale jak zvedám kolem koleček nohy, tak hrany držáku koleček jsem ze spoda celkem ostré a kolikrát to dost zabolí.

Omlouvám se, ale moje odborné názvy věcí co mám na mysli jsou hrozné, ale snad to každý pochopí xD"


Martina z administrace reaguje na hodnocení

"Dobrý den, velmi děkujeme za kladné hodnocení. Pokud se v židli necítíte dobře, máme možnost do 14 dní odstoupit od smlouvy, v případě zájmu o větší sérii, nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám poradíme."

Ladislav K.
8.6.2023 05:29

"Spokojen"

Místn...
1.6.2023 07:46

"Kvalitní pohodlné židle, rychlé dodání. Doporučujeme. "

heureka
26.4.2023 08:30
Daniel
17.10.2022 07:39

"Židli jsem okamžitě vrátil. Měla zlámané zácvaky na boční krytky. Na kolečkách přebytečný plast, že se kolečka ani natočila. Balení bylo plné plastových a kovových špon. Celkově jsem čekal od téhle značky lepší kvalitu. "


Martina z administrace reaguje na hodnocení

"Dobrý den, děkujeme za Vaše zpětné hodnocení. Velmi nás mrzí Vaše zkušenost. Ještě jednou se Vám velmi omlouváme."

Iveta
10.10.2022 19:30

"Židle je pohodlná na sezení a výhodou je polohování"

Marc
5.5.2022 08:30

"perfektní kvalita "

heureka
24.3.2022 08:17

"velmi kvalitní židle
"

Irena
6.1.2022 10:33

"Se židlí jsme spokojeni, zatím jsme na žádné negativum nepřišli, nákup bez problémů, rychlé složení dle návodu, zvládne každý."

heureka
5.3.2021 22:31

"Je mi 68 let, ale stále pracuji na počítači v rámci pracovních činností. Trochu dražší výrobek v nabízeném sortimentu, ale zdraví mám jedno a proto se mi nákup vyplatil. Spokojenost a doporučuji.
"

Jirka
22.7.2021 13:38

"výborně se na ní sedí, hezky mě obejme a u filmů a seriálů si ji hezky nastavím dozadu a pohodlně u toho ležím a bezpečně, nemám ani pocit, že bych měl ze židličky přepadnout, paráda :), co se týká zpracování tak je velmi kvalitní i šrouby i látka, vše perfektní :)"

Jiří Strouhal
10.7.2021 07:22

"dobré"


Kristýna z administrace reaguje na hodnocení:

"Dobrý den, děkujeme za hodnocení produktu. Jsme rádi, že jsem se židlí DXRacer spokojený."

Tomáš
13.6.2021 10:41

"Židle parádní, výhodou látkový povrch, sklopení do 150° úhlu a jednoduché sestavení. Jediná nevýhoda možná tak polohování ručních opěrek jen nahoru a dolů. "

Dana Adámková
9.4.2021 10:33

"se židlí jsem velice spokojena"

Andrea
16.3.2021 17:04

"Židle je super, syn jí má v pokoji a je moc spokojený. "

Nora
29.10.2020 09:28

"Pohodlna a pekna stolicka. Lahka montaz."

Petr
19.9.2020 08:30

"V obchodě ochotný personál, židle spokojenost."

Vojtěch
9.9.2020 05:53

"Židle je pohodlná, plně splnila mé očekávání. Pouze mi při montáži zbylo několik součástek, které podle návodu není možné namontovat, nicméně to prozatím nevypadá, že by to bylo na závadu užívání."

Patrik
16.5.2020 11:34

"Kvalita služieb, komunikácia s obchodom na vysokej úrovni, to človeka poteší. A stolička, je kvalitná. Masívna pevná konštrukcia, tvar kresla "núti" človeka sedieť ergonomicky. Veľmi spokojný s kúpou a ak hľadáte kvalitnú stoličku, jednoznačne odporúčam. "

Lenka
10.12.2019 19:23

"Manžel je moc spokojený. Nebolí ho záda, ani po dlouhém sezení. Je znát pevný rám, tím zatím nikde nic nevrže a nepraská. Vyhovuje mu možnost zvednutí opěrek podle potřeby, Židli má necelý měsíc a všude ji vychvaluje. Výhodou je i možnost zakoupit gumová kolečka, a tím je i pojezd po podlaze velice tichý, a nemám strach o vinylovou podlahu, a nemusíme řešit žádnou podložkou. To doporučuji při koupi vzít v úvahu."

Adam
6.11.2019 07:44

"Výborná kvalita, pevný ocelový rám, nastavitelné opěradlo, doporučuji"

Mariusz
18.9.2019 11:13

"Very good contact with a seller, good price, great customer service and most important great chairs. I am very happy for ordering and choosing chairs by dxracerkrzesla.pl."

Matt M
10.9.2019 08:35

"Stolička je naozaj vynikajúca , je jednoznačne najlepšia akú som kedy mal , predtým som niekoľko rokov sedel na neznačkových stoličkách ktoré boli síce cenovo dostupnejšie ale boli nekvalitne. S dxRacer som maximálne spokojný ani po dlhšej dobe na stoličke necitim nič nepríjemne , je komfortná a príjemná .
Vrelé odporúčam každému."

Petr
9.9.2019 09:52

"O koupi jsem se rozhodoval delší dobu, tento obchod jsem si vybral na základě recenzí a pravděpodobně nejnižší ceny na trhu. Vše proběhlo v naprostém pořádku, i přes menší nesrovnalost v podobě dvou menších ,,fleků", bez váhání jsem kontaktoval prodejce a domlouval další kroky, bylo vše bez problému a byla mi nabídnuta výměna v případě potřeby. Naštěstí fleky šly vyčistit. Židle je super. Vše proběhlo parádně, doporučuji."

Jan Obr
19.7.2019 08:03

"Top židle, luxusní nastavení, vše co člověk potřebuje. "

Julie
18.7.2019 10:01

"Naprosta spokojenost, syn pracuje u pc hodinami,studuje a hraje hry.Je naprosto nadsen, vyzadal si ji jako darek ke statnicim. Design krasny, ergonomika taky.Latka na sezeni je prijemnejsi nez kuze. Nebolí nohy nebo krk, jako u jinych zidli. Jediné doporučení, je to anatomicky vic zidle pro mlade lidi, nam s manzelem - je nam pres 50, vic vyhovuje typ office kreslo, taky pracujeme hodinami u pc. Myslim, ze zada nebo zadek jsou asi jinak, ale nemyslim to jako negativum."

Jirka
14.7.2019 09:35

"Vynikající,naprostá spokojenost."

Radto
5.7.2019 07:10

"Kvalitná stolička"

Daniel
3.6.2019 09:14

"Stolička pohodlná, masívna, za tie peniaze čo sa týka komfortu 100%. "

Daniela
16.3.2019 10:20

"velmi kvalitní a pohodlná, snadná montáž.. super, využili jsme vyšší píst a plná spokojenost..
"

Jitka
14.1.2019 12:19

"Maximální spokojenost. "

Blažena
26.12.2018 13:33

"super koupila jsem dvě pro synátory a nemůžou si je vynachválit "

Petr
16.11.2018 08:58

"Rychle dodání, kvalitní výrobek.. jinak mám ještě křeslo KING, to je taky super.. ale konkrétně tato židle je pro mě výborně tvarovana. Připomíná mi to sportovni sedačky v autě.. "

Honza
19.10.2018 14:19

"Na to, že patří k těm levnějším DXRacerům, působí velmi kvalitně a poctivě. Je pohodlná, můžu v ní sedět i několik hodin, aniž by mě bolela záda. Na sledování filmů se dá pěkně sklopit :) Velká spokojenost."

Martin
12.9.2018 09:43

"Židle splnila očekávání , byl to již několikátý nákup tohoto zboží .
Obchod funguje bez problémů . "

Miroslav Štreit
21.6.2018 06:59

"Prozatím bez problému. Uvidíme její výdrž"

Petr
7.11.2017 17:02

"je to opravdu kvalitni zidle, nejlepsi na ktere jsem zatim sedel.. Sedim pracovne pulku dne u PC a nekdy i druhou pulku dne u her, a kvuli bolesti zad jsem jsem misto u PC na zidli musel kolikrat lezet na gauci. Proto jsem hledal dobrou zidli tohoto typu nejlepe tohoto vyrobce a podle recenzi jsem si vybral tuto zidlo a udelal jsem dobre. Zada uz pri sezeni neboli (nebo alespon ne tolik). Samozrejme ze to nezachrani vse, stale nesmite zapomenout na spravny posed. Ale ted uz mi celodenni sezeni nedela takove problemy..
Zidle je pevna, kvalitni, ma operky. Jedinou vec kterou postradam a neskodilo by k temto zidlim dodavat je navod jak presne pouzivat bederni operku - na jakem miste by presne mela byt. Nekolikrat denne si ji upravuji podle toho jak se mi sedi, ale stale nevim na jakem presne miste by mela byt, aby me zada nezala opet bolet.. Ale jinac vse v poradku a davam 5 hvezd"

Horackova
15.9.2017 11:57

"Křeslo je pohodlné, prozatím nemáme problémy, jen cena je vyšší.
S pozdravem"

Robert
20.2.2017 12:00

"židle je pohodlná, má bederní opěrku a opěrku na krk, nebolí záda ani nohy. židle je spíše vhodná pro štíhlejší lidi, například pro ženy s rozložitějšími spodními partiemi nebude úplně ideální. (já mám 180 cm/75 kg). Židle se zdá být bytelné konstrukce a mohla by snad chvíli vydržet. Sedím na ní v práci cca 8 hod. denně. Po rozbalení byla trochu více cítit "novotou", ale není to nic hrozného.Ca po týdnu už nebylo cítit nic. Jsem s výběrem spokojen, i když cena byla vyšší, než jsem měl původně v úmyslu za židli zaplatit."

Mekiňa Ján
23.10.2016 09:28

"Kreslo DXRacer OH/FD01/NG som zakúpil u spoločnosti kancelarskezidle.com cca pred mesiacom a musim povedat ze produkt naprosto splna moje ocakavania a podmienky, ktore som pri kupe kresla mal. Najskor som chcel kupit nieco lacnejsie, predsa len kreslo k PC za 6000 nie je ziadna "lidovka", ale nakoniec som sa aj na par doporuceni od znamych a mnozstvo pozitivnych recencii rozhodol zainvestovat a kupit toto kreslo. Nemozem sa stazovat, rozdiel oproti beznych kancelarskym kreslam je neskutocny. Rozne polohovania kresla ako takeho, nastavitelne opierky - to vsetko berem ako standard, ktory by kreslo malo mat ale kvalita spracovania je niekde uplne inde. Ta kostra zo zeleza je neskutocne pevna, kreslo konecne pevne drzi, nevykla sa, tlmic je robustny a verim ze bez problemov zvladne aj mojich 100kg. Na niekoho kto uz vystriedal asi 15 kanc. kresiel vrelo doporucujem.

S pozdravom"

Diskusia k Herná stolička DXRacer OH/FD01/NG látková:

Jakub 2021-02-11 19:46:01
Dobrý den, jaký je rozdíl mezi touhle židlí a touhle https://www.dx-racer.cz/zidle/herni-zidle/formula-serie/1027867-herni-zidle-dxracer-oh-fd01-n-latkova.php
Kristýna z administrácie 2021-02-12 17:20:52
Dobrý den, rozdíl je pouze v barvě. FD01/NG je černošedá, FD01/NR je černá.
Matúš 2021-05-07 10:44:43
Dobrý deň, bude táto stolička dostupná aj v rôznych farebných prevedeniach, ako je znázornené na 3. obrázku?
Kristýna z administrácie 2021-05-11 09:36:04
Dobrý den, konkrétně FD01 nabízíme ve čtyřech barevných variantách: https://www.kancelarskezidle.com/hledej?term=fd01
David 2021-05-14 16:32:47
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli jsou k dispozici i i jiné barvy židle, jak je na obrázku. Konkrétně černo-zelená.
Kristýna z administrácie 2021-05-17 13:21:59
Dobrý den, výběr z řady OH/FD01 naleznete zde: https://www.dx-racer.cz/hledej?word=oh%2Ffd01 Bohužel černo-zelenou látkovou variantu nemáme. Máme pouze koženkovou variantu: https://www.dx-racer.cz/zidle/herni-zidle/formula-serie/1035381-herni-zidle-dxracer-oh-fh08-ne.php
petr jedlička 2021-12-06 10:07:56
dobrý den,je u této herní židle možnost zakoupení / instalace područek 3D ? díky za odp. P.J.
Kristýna z administrácie 2021-12-07 17:18:00
Dobrý den, bohužel vzhledem k rozdílu roztěčí jsou k židli nabízeny pouze základní výškově stavitelné područky. Jiné nepasují. Děkujeme za pochopení.
Ondřej 2022-11-01 17:31:53
Dobrý den, mám tuto židli (DXRacer Formula OH/FD01/NG) a svévolně se pouští dolu, takže bych potřeboval nový píst. Jaký mám vybrat? Děkuji za odpověď.
Martina z administrácie 2022-11-02 09:53:18
Dobrý den, ráda bych Vám doporučila: https://www.kancelarskezidle.com/nahradni-dily/pisty/univerzalni/1048796-pist-kreslovy-ii.php
Matěj 2022-11-18 15:43:49
Dobrý den, chtěl bych si objednal tuto židli, ale nevím, jestli zvládnu být doma v čase doručování. Rád bych věděl, který dopravce židli přiveze, přípdně jestli se nachází jeho výdejní místo v okolí Pardubic. Děkuji za odpověď.
Martina z administrácie 2022-11-21 08:53:47
Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Již jsem Vás kontaktovala e-mailem.
Lukáš 2022-12-05 13:38:22
Dobrý den, jenom proto jistotu... Chápu to správně, že sklon opěradla je možné v určité zvolené poloze natvrdo aretovat bez houpání?
Martina z administrácie 2022-12-05 18:16:46
Dobrý den, úhel opěradla můžete nastavit samostatně - boční mechanikou. Díky houpací mechanice se můžete na židli houpat, ale aretace je pouze v základní poloze.

Zanechajte nám príspevok do diskusie :

Ďakujeme

Chcete darovať tovar Herná stolička DXRacer OH/FD01/NG látková, ale nestihli ste ho objednať včas, alebo má dlhšie dostupnosť? Darujte teda darčekový certifikát, tovar potom doručíme na dodaciu adresu obdarovaného. Upravte si vzhľad certifikátu podľa príležitosti, ku ktorej je darček určený, a pripíšte naň odkaz pre obdarovaného. Na ďalšej stránke môžete certifikát vytlačiť a darovať.

Vyberte pozadie:
Vyberte obrázok:
Prispôsobte si poukaz
Náhľad poukazu
gift background
Herná stolička DXRacer OH/FD01/NG látková
Formula obrázkový návod Stiahnuť
Formula návod CZ/ENG Stiahnuť
Herná stolička DXRacer OH/FD01/NR látková
Doprava zadarmo
-9%
Skladom

Herná stolička DXRacer OH/FD01/NR látková

Herná stolička DXRacer FORMULA OH/FD01/NR látková   Vychádza z prvej hernej stoličk...

294,70 €
267,90 €
Virtual view ico Herná stolička DXRacer OH/FD01/N látková
Doprava zadarmo
-9%
Skladom

Herná stolička DXRacer OH/FD01/N látková

Herná stolička DXRacer FORMULA OH/FD01/N látková   Vychádza z prvej hernej stoličky...

294,70 €
267,90 €
Herná stolička DXRacer OH/FH08/NE
-20%
Skladom

Herná stolička DXRacer OH/FH08/NE

Herná stolička DXRacer FORMULA OH/FH08/NE   Vychádza z prvej hernej stoličky na sve...

300,40 €
239,40 €
zoom image
V porovnávači máte   produkt Zobraziť
Zmazať všetko