Herná stolička DXRacer OH/FH08/NE

-20%
 • Herná stolička DXRacer OH/FH08/NE
 • Herná stolička DXRacer OH/FH08/NE
 • Herná stolička DXRacer OH/FH08/NE
 • Herná stolička DXRacer OH/FH08/NE
O produkte:

Herná stolička DXRacer FORMULA OH/FH08/NE   Vychádza z prvej hernej stoličky na svete   Má vnútorný oceľový rám a je super odolná a stabilná   Skvelá ergonómia a jedinečný dizajn   Stavaná na dlhodobé sedenie   Herný doplnok, bez ktorého sa žiadny hráč nezaobíde ...

Dostupnosť: Skladom - viac ako 10 kusov
Zákonná zodpovednosť (záruka): 24 mesiacov
Váha: 25 kg
Nosnosť: 130 kg
Katalógové číslo: 1035381
K vyskúšaniu na predajniach:
Ostrava
Brno
Bratislava
Praha
Rožnov pod Radhoštěm
Dostupnosť na predajni:
Ostrava
zajtra 16.07.2024 od 8h
Rožnov pod Radh.
zajtra 16.07.2024 od 8h
Praha
zajtra 16.07.2024 od 8h
Bratislava
vo štvrtok 18.07.2024
Brno
zajtra 16.07.2024 od 8h
Hodnotenie:
hodnotilo 28 užívateľov
300,40 € 239,40 €
Cena bez DPH : 199,50 €
Kúpiť
Kúpiť

Herná stolička DXRacer FORMULA OH/FH08/NE  Vychádza z prvej hernej stoličky na svete
  Má vnútorný oceľový rám a je super odolná a stabilná
  Skvelá ergonómia a jedinečný dizajn
  Stavaná na dlhodobé sedenie
  Herný doplnok, bez ktorého sa žiadny hráč nezaobíde
  Testovali sme "na vlastnej koži" a prešla na jedničku
  Viac variantov a farebných kombinácií


Najskôr bol človek a hra. Do tejto dimenzie potom vstúpil DXRaceroriginálna značka, ktorá spísala dejiny. Prvou hernou stoličkou na svete bol v roku 2006 práve model Formula, inšpirovaný sedadlami závodných áut. Celý modelový rad sa od neho odvíja až do súčasnej doby.

Herná stolička FORMULA OH/FH08/NE je z ikonickej série Formula, ktorá prakticky definuje svet herných stoličiek. Je moderná, nadčasová a ergonomická, navrhnutá pre požiadavky náročných užívateľov PC, počítačových hráčov, ale aj kancelárskych pracovníkov a manažérov. Vďaka silnému vnútornému oceľovému rámu je stabilná a pevná. Ponúka komfort, bezpečnosť, ergonómiu sedenia a bezkonkurenčný design obľúbený po celom svete.


Herné stoličky DXRACER pochádzajú z oficiálnej distribúcie pre Slovenskú republiku a sú prispôsobené veľkostiam postáv európskych užívateľov. Predajca zaručuje originálny produkt s originálnymi dielmi, pochádzajúcimi priamo od výrobcu DXRACER. V prípade potreby zaisťujeme aj rýchle a jednoduché vyriešenie reklamácie.  prevedenie v kvalitnej umelej koži, ľahké na čistenie
  stavaná na dlhodobé sedenie
  vnútorná oceľová konštrukcia, ktorú iné herné stoličky nemajú
  originálny design
sklon operadlo do 150 stupňov pre používateľskú bezpečnosť

 menej odporúčaná pre osoby nad 180 cm
 
umelá koža nemusí vyhovovať každému
 


1
2
3
4
5
6
7
8
9

Kľúčové vlastnosti hernej stoličky Formula OH/FH08/NE:

 • herný doplnok, bez ktorého sa žiadny hráč nezaobíde
 • určená na dlhodobé sedenie
 • vhodná pre typy postáv od 155 – 180 cm
 • silný vnútorný oceľový rám
 • sklopné operadlo pre oporu celého chrbta
 • pevný päťramenný plastový kríž s plastovými krytkami
 • mechanizmus TILT pre nastavenie sklonu operadla až do uhla 150 stupňov
 • možnosť hojdania v akejkoľvek polohe operadla
 • nastavenie tuhosti hojdania podľa hmotnosti užívateľa
 • kvalitný plynový piest dovážaný z Nemecka, spĺňajúci medzinárodné štandardy SGS
 • kolieska – polyuretánové, univerzálne, pre všetky podlahy
 • 3D nastaviteľné podrúčky s mäkkým povrchom
 • vankúšiky pod bedrá a pod hlavu
 • nosnosť 130 kg

U stoličky síce uvádzame nosnosť 130 kg, na ktorú je testovaná a takú záťaž zvládne, ale vzhľadom na jej dizajn a predovšetkým tvarovanie sedáku je vhodnejšie najmä pre užívateľov do 100 kg. Nad túto váhu už odporúčame väčšie modely, napr. Gladiator, Master alebo Tank.


 

"Židle splňuje všechny požadavky,
které jsem očekával "
 
Radek K.

 

"Super židle, kupovali jsme synovi
pod stromeček a velká radost.
Pohodlná, nastavitelná výška, poloha
i područky. Součástí jsou i polštářky
od hlavu a za záda, které lze
nastavit dle potřeby. A potvrzuji
"zdravotní účinek", opravdu nutí
sedět rovně a správně."
 
věra
 
 
"Velmi pohodlna stolicka urcite sa
oplatilo priplatit"
 
Martin
 

 


Hojdací mechanizmus TILT a sklon operadla


Hojdací mechanizmus u DXRacer Formula umožní hojdať sa na stoličke tak, že sa nakláňa celá stolička dozadu a späť.

Hojdanie
Ovláda sa veľmi ľahko, a to páčkou na pravej strane. Stačí ju iba vysunúť do boku a hojdanie sa tým aktivuje. Pokiaľ budete chcieť hojdanie ukončiť, vrátite sa do základnej polohy. Pravú páčku zasuniete späť a hojdanie sa zastaví. Režim hojdania je ideálny vo chvíli, keď si chcete oddýchnuť, uvoľniť sa a relaxovať.

Sklon operadla do 150 stupňov
Je možné ho nastaviť v rozmedzí od 90 – 150 stupňov pomocou páčky, ktorá je umiestnená na pravej strane v spodnej časti operadla. Ovláda sa zatiahnutím ako u sedadiel v aute. Sklon do 150 stupňov je štandardný sklon operadla. Niektoré herné stoličky môžu mať sklon aj 180 stupňov, ale tento v žiadnom prípade neodporúčame kvôli bezpečnosti, pretože hrozí, že by sa sediaci so stoličkou prevrátil dozadu.

Funkcia hojdania a náklonu operadla je priamo robená pre sedavé zmestnanie alebo akúkoľvek sedavú činnosť, kedy si vďaka nej môžete oddýchnuť a uľaviť chrbtovým svalom. Umožňuje zmenu polohy tela a tým zabraňuje stuhnutiu chrbtice a krku.


Nastavenie tuhosti hojdania
Keďže máme všetci nielen rôznu výšku, ale aj váhu, môžeme si nastaviť takzvanú „tuhosť hojdania“, teda silu zhojnutia. Ovláda sa otočnou skrutkou pod sedadlom. Ak sme ľahší, tuhosť si povolíme. Pokiaľ sme ťažšie, tuhosť si naopak utiahneme.

Nastavenie výšky stoličky
Rovnakou páčkou ako hojdanie ovládame aj nastavenie výšky stoličky, a to ľahkým tlakom nahor.Mäkké nastaviteľné 3D podrúčky


Na podporu rúk slúžia plastové čierne 3D podrúčky, ktoré sú multifunkčné a majú mäkký povrch. Ovládajú sa tlačidlami na vonkajšej strane podrúčiek a potom samotnými opierkami. Výška podrúčiek od zeme je 57 – 64,5 cm.

 • do výšky
 • do uhla 15º
 • dopredu / dozadu

Vankúšiky pod hlavu a bedrá


Snímateľné vankúšiky pre maximálne pohodlie, relaxáciu šije a ergonomickú podporu chrbtice. Sú z PU kože a ľahko sa čístí. Vankúšik pod bedrá sa dá rôzne výškovo nastaviť potiahnutím na popruhoch.


Pevný päťramenný kríž a univerzálne kolieska


Konštrukcia stoličky stojí na päťramennom nylonovom kríži s plastovými krytkami. Kríž zaisťuje stabilitu celej stoličky a tiež jej pohyb pomocou piatich polyuretánových koliesok, ktoré sú pevné, tiché a bezpečné. Kolieska majú čap 11 mm a sú univerzálne, teda vhodné pre všetky typy podláh.  

Kolieska a piesty na výber
K univerzálnym kolieskam ponúkame alternatívu - designové kolieska Premium v ​​rôznom prevedení (jedná sa o dizajnové pogumované kolieska, tiché, bezpečné a tiež vhodné na všetky typy podláh).
K štandardnému piestu, ktorý je už v základe stoličky, ponúkame alternatívu stoličkový piest, ktorý zdvihne výšku sedenia o 5 – 7 cm.

Kolieska piesty si vyberiete po kliknutí na zelené tlačidlo "Vybrať variant a Kúpiť".


DXRacer je prémiová voľba pre všetkých užívateľov PC


Stoličky DXRacer užívajú hráči na celom svete vrátane tých vrcholových. Sú zastúpené na turnajoch ako je LCK, UMG, MLG av Česku aj 4GAMES a Majstrovstvá Českej Republiky v Počítačových hrách a HITPOINT FINALs. V Česku spolupracujeme s hernou organizáciou eSuba. Stoličky DXRacer pomáhajú počítačovým hráčom k dosiahnutiu lepších výkonov a väčšiemu pôžitku z hry vďaka kvalitným materiálom, prémiovému spracovaniu a ergonómii sedenia.Formuli sme otestovali a odskúšali: TOP herná stolička pre gamerov


O Formule FH08/NE vieme všetko z prvej ruky. Samozrejme sme si ju aj sami otestovali, pretože skúšanie stoličiek, ktoré predávame, je náš štandard. Testovali sme ju nielen na predajniach, ale aj v našich kanceláriách pri práci. Je to bezkonkurenčný herný doplnok, perfektne sa v nej sedí, ľahko sa ovláda a skvele vyzerá.

Keďže je klasická séria Formula najmenšia z produkcie DXRacer, je vhodná skôr pre menšie a stredné postavy do 180 cm.

FH08/NE má všetko, čo herná stolička potrebuje – výbavu, vzhľad aj čalúnenie.
Poťah je z kvalitnej umelej kože, ktorá je pevná a jednoduchá na čistenie.

FH08/NE má množstvo skvelých funkcií a doplnkov. Jeden z najlepších nápadov sú vankúšiky pod bedrá a pod hlavu. Pekne podoprú chrbát a krk a dajú sa rôzne nastaviť podľa potreby. A pokiaľ by ste chceli zmenu alebo použiť len jeden z vankúšikov, bez problémov sa dajú odopnúť.

Samozrejme tu máme aj hojdací mechanizmus na príjemnú relaxáciu a odreagovanie sa, a záklon operadla. Operadlo sa dá sklopiť až do 150 stupňov a my musíme oceniť, že bolo pri výrobe myslené na bezpečnosť. Na rozdiel od DXRaceru majú niektoré iné herné stoličky záklon až do 180 stupňov, kde už ľahko hrozí prevrátenie.

Suma sumárum, Formula FH08/NE právom patrí medzi absolútnu špičku herných stoličiek, nielen vďaka svojej histórii, ale aj vďaka svojmu prevedeniu, dizajnu a výhodnej cene.


 

Zhrnutie


Herná stolička Formula OH/FH08/NE je nadčasová, ikonická stolička, ktorá spĺňa všetky požiadavky na vzhľad a funkčnosť. Má v sebe tú pravú dynamiku, energickosť a výbornú výbavu. Navyše, oproti ostatným herným stoličkám disponujú stoličky DXRacer vysoko kvalitnou oceľovou konštrukciou sedadla a operadla.


 

Balenie

Stolička váži 27 kg a je dodávaná v demonte krabici. Jej montáž nie je nijako zložitá. Podľa prehľadného návodu, ktorý je dodávaný v krabici, ju zvládnete zostaviť pohodlne sami.
 

Ako na montáž stoličky?

 1. Po vybalení zasunieme kolieska do ramien kríža (päť otvorov v spodnej časti jednotlivých ramien, ktoré sú určené pre kolieska).
 2. Do otvoru na piest vložíme piest, ktorý ešte predtým rozpohybujeme.
 3. Na spodok sedáku namontujeme mechaniku (sedadlo si položte obrátene, aby sa vám s ním dobre manipulovalo, najlepšie na nejakú podložku alebo stôl s vyvýšenou plochou).
 4. Na spodok sedáku namontujeme podrúčky.
 5. Do sedadla pripevníme operadlo.
 6. Sedák s operadlom a podrúčkami nasadíme na piest s krížom a kolieskami.
 7. Skontrolujeme, či sme všetky skrutky dostatočne utiahli.
 8. Hotovo, môžeme sedieť.

 

Autorizovaný predajca

Sme autorizovaný predajca a výhradný dovozca značky DXRacer a značky Mercury. Kvalitu stoličiek sme teda schopní kontrolovať už pri výrobe. Garantujeme 100% profesionálny aj pozáručný servis vrátane reklamácií.

 

Stoličky si testujeme sami

Testovanie stoličiek, ktoré predávame, je náš štandard. Skúšame vzorky vystavené v predajniach a na našich stoličkách sedíme aj v kanceláriách. Svoje produkty poznáme do poslednej skrutky. Dokážeme perfektne určiť, aká stolička sa pre koho hodí a poradíme vám, ako presne si vybrať. Stoličky si tiež sami fotíme a môžeme vám vďaka tomu odovzdať maximum informácií.

 

Garancia 100% servisu

100% servis zákazníkom pre nás nie sú len slová. Pri nákupe poskytujeme maximálny servis a pri akomkoľvek probléme urobíme všetko pre to, aby sme ho vyriešili k vašej spokojnosti. Naša výrazná konkurenčná výhoda spočíva aj v servise po záručnej lehote. Pokiaľ by problém nešiel vyriešiť, ponúkame výhodu v ponuke lepšie ceny stoličky oproti e-shopu.


 

Doručenie po Českej republike a po Slovensku. Tovar doručujeme aj do ostatných krajín EU, pre vyčíslenie ceny dopravy sa prosím obráťte s dotazom na obchod@kancelarskezidle.com. Mimo krajiny EÚ nedoručujeme.

Výšková nastaviteľnosť: ano
Minimálna výška sedadla: 44 cm
Maximálna výška sedadla: 51 cm
Hmotnosť: 25 kg
Područky: áno 3D - v cene
Minimálna výška: 119 cm
Maximálna výška: 129 cm
Hĺbka: sedáku 44 cm
Poťah z látky: PU kože, čierno-zelená farba
Poťah z kože: nie
Kríž/kostra: kovový
Mechanika: hojdacia
Maximálna nosnosť: 130 kg - upresnenie nosnosti nájdete v - popise
Tovar je určený pre: kancelária, manager, hraní hier na PC
Priemer čepu kolieska: 11 mm
Šírka sedadla: 37 cm
Materiál: syntetická koža
Minimálna odporúčaná výška osoby: 155 cm
Maximálna odporúčaná výška osoby: 180 cm
Oderuodolnosť: 82000 cyklov
Farba: čierna, zelená
Využitie: kancelária, herné stoličky
Príslušenstvo: bez posuvu sedáku, podrúčky - nastaviteľné, s oporou hlavy
SWS spol. s r.o.
25.5.2024 23:08

"Vynikajúce stoličky do kancelárie. Veľká spokojnosť. "

BAPEK s.r.o
6.5.2024 09:03

"100%"

Kamil N.
14.3.2024 14:33

"Doručené zboží v pořádku, nepoškozeno-dobře zabaleno. Montáž cca 20min. Jsem s produktem velmi spokojen - předčilo očekávání, skvělý posez. "

Radek K.
13.1.2024 12:29

"Židle splňuje všechny požadavky, které jsem očekával "

Veronika M.
16.6.2023 07:18

"Židle splnila očekávání. Děkujeme za radu ohledně výběru."

Gabriela B.
29.1.2023 15:40

"Hrajou na tom jagušky
"

Gabriela B.
29.1.2023 15:40

"Hrajou na tom jagušky
"

Lubos Maxina
30.9.2021 09:42

"Vpohode zidle, ma mensi sedaci plochu - nemusi byt pro kazdeho + malicko se vykla."


Emilia reaguje na hodnocení

"Rozměri židlí uvádíme v parametrech taky doporučujeme před výběrem židle navštívit náš odkaz: https://www.dx-racer.cz/specifikace-serii pomůžeme Vám s výběrem vhodné židle. Pokud se Vám na židli něco nezdá nebo vydává neobvyklé zvuky tak můžete židli reklamovat zde: https://www.kancelarskezidle.com/reklamace.php"

Karim Klimeš
11.5.2021 14:17

"super židle"

H.S.
6.5.2021 16:37

"Syn naprosto spokojený."

AK
24.3.2021 17:50

"Brácha je naprosto spokojen."

6.2.2020 17:01

"k"

Jose
20.12.2019 18:28

"Po čtvrté židli jsem asi koupil dobře"

michaela
17.10.2019 11:49

"Syn je naprosto spokojen!"

Edge
3.2.2019 13:23

"Super židle :)"

Boban
15.1.2019 09:07

"Super stolička"

Masko
10.1.2019 21:35

"Rýchle dodanie, dobre zabalené. "

Hana
5.11.2018 07:41

"Syn je z židle nadšený. "

h
24.8.2018 10:00

"zidle bez chybicky"

HejtyCZE
19.4.2018 20:57

"Super židle...."

SwakeGreen
19.4.2018 20:56

"Fuj Hnus"

Ponožka
19.4.2018 20:55

"OP

"

Tom
3.4.2017 11:45

"Židle koupená pro syna - 12 let. Ten je z ní nadšený. Pro dospělého je však dle mého názoru moc malá."

Jana
20.1.2017 11:57

"Židli jsme kupovali synovi pod stromeček,moc se mu libí. Je pohodlná, hezká, nastavitelná. Oceňujeme opěrku na hlavu."

Martin
18.1.2017 23:08

"Velmi pohodlna stolicka urcite sa oplatilo priplatit"

Žižkin
17.1.2017 18:22

"Jsme se židlí velmi spokojen. Posez velmi přijemný a to i přes doporučenou max. postavu 180cm. Při svých 194cm se mi stejně sedí výborně. Bohužel jsem neměl možnost vyzkoušet nabízenout větší židli, ale této rozhodně nelituji. Navíc je o dost designově hežčí ;)"

jarek
8.1.2017 20:55

"super židle"

věra
30.12.2016 09:01

"Super židle, kupovali jsme synovi pod stromeček a velká radost. Pohodlná, nastavitelná výška, poloha i područky. Součástí jsou i polštářky pod hlavu a za záda, které lze nastavit dle potřeby. A potvrzuji "zdravotní účinek", opravdu nutí sedět rovně a správně."

Diskusia k Herná stolička DXRacer OH/FH08/NE:

Robin 2018-06-07 16:20:53
Dobrý den, Chci se zeptat jestli jsou k tomuto produktu polštářky v ceně? Přeji hezký zbytek dne Robin
Kancelarskezidle.com 2018-06-12 10:10:27
Dobrý den, u toho produktu jsou polštářky součástí židle.
Kamila Jirků 2019-10-25 15:22:49
Dobrý den, v roce 2016 jsem koupila Židle DXRACER OH/FH08/NE. Po třech letech každodenního užívání je sedák židle celý odřený a kůže se loupe. Chtěla jsem se zeptat jestli není možné u Vás nechat pouze sedák přečalounit. Samozřejmě bychom si to zaplatili. Jinak je židle naprosto v pořádku a jsme s ní velice spokojení. děkuji Kamila Jirků
Kancelarskezidle.com 2019-11-01 14:21:54
Dobrý den, bohužel přečalouněni neposkytujeme. Mohu Vám nabídnout akorát odkupo nového komplet sedáku. Náhradní podsedák na DXRACER židle serie FORMULA je za cenu 1779,- s DPH. pokud budete mít zájem o objednávku prosím zaslání objednávky do mailu simon.kcuria@kancelarskezidle.com a vystavím za vás jelikož nemáme volně k prodeji na e-shopu. Skladem přímo totožný na Váš model máme. Do mailu dejte FAKTURAČNÍ a DODACÍ adresu + KONTAKT na KONTAKTNÍ OSOBU z důvodu doručení a navedu tedy za Vás. Děkuji a přeji hezký den Zákaznický servis Š.Kučírka
Pešová 2021-07-17 12:54:34
Dobrý den, mohla bych poprosit o šířku židle včetně područek. Děkuji
Kristýna z administrácie 2021-07-21 08:52:47
Dobrý den, celková šířka je 66,5 cm.
Jana Záleská 2023-03-05 09:24:03
jak vysoké jsou područky
Martina z administrácie 2023-03-07 11:24:36
Dobrý den, područky v nejnižším bodě 17, vy nejvyšším 25 cm od sedáku.
Honza Richer 2023-09-03 17:14:22
Dobrý den, kde se dá sehnat náhradní bederní polštářek ve světle zelené barvě ? ten můj je po několika letech v horším stavu a ocenil bych možnost koupit si nový. Děkuji
vzorkovna z administrácie 2023-09-04 11:07:51
Dobrý den, máme polštářky na sérii Formula pouze v sadě, v případě zájmu nás kontaktujte.

Zanechajte nám príspevok do diskusie :

Ďakujeme

Chcete darovať tovar Herná stolička DXRacer OH/FH08/NE, ale nestihli ste ho objednať včas, alebo má dlhšie dostupnosť? Darujte teda darčekový certifikát, tovar potom doručíme na dodaciu adresu obdarovaného. Upravte si vzhľad certifikátu podľa príležitosti, ku ktorej je darček určený, a pripíšte naň odkaz pre obdarovaného. Na ďalšej stránke môžete certifikát vytlačiť a darovať.

Vyberte pozadie:
Vyberte obrázok:
Prispôsobte si poukaz
Náhľad poukazu
gift background
Herná stolička DXRacer OH/FH08/NE
Formula obrázkový návod Stiahnuť
Formula návod CZ/ENG Stiahnuť
Údržba a čištění PU kůže Stiahnuť
Herná stolička DXRacer OH/FD01/NG látková
Doprava zadarmo
-9%
Skladom

Herná stolička DXRacer OH/FD01/NG látková

Herná stolička DXRacer FORMULA OH/FD01/NG látková   Vychádza z prvej hernej stoličk...

294,70 €
267,90 €
Herná stolička DXRacer OH/FD01/NR látková
Doprava zadarmo
-9%
Skladom

Herná stolička DXRacer OH/FD01/NR látková

Herná stolička DXRacer FORMULA OH/FD01/NR látková   Vychádza z prvej hernej stoličk...

294,70 €
267,90 €
Virtual view ico Herná stolička DXRacer OH/FD01/N látková
Doprava zadarmo
-9%
Skladom

Herná stolička DXRacer OH/FD01/N látková

Herná stolička DXRacer FORMULA OH/FD01/N látková   Vychádza z prvej hernej stoličky...

294,70 €
267,90 €
zoom image
V porovnávači máte   produkt Zobraziť
Zmazať všetko