DX RACER OH/RL1/NB

Doprava zadarmo
  • DX RACER OH/RL1/NB
  • DX RACER OH/RL1/NB
  • DX RACER OH/RL1/NB
  • DX RACER OH/RL1/NB
O produkte:

DX RACER OH/RL1/NB zo série Racing je moderná ergonomická stolička navrhnutá pre požiadavky náročných užívateľov PC, kancelárskych pracovníkov, počítačových hráčov a manažérov. Ponúka komfort, bezpečnosť, ergonómiu sedenia a bezkonkurenčný design obľúbený po celom svete. Kľúčové vlastnosti stoličky ...

Dostupnosť: Skladom - 1 ks
Zákonná zodpovednosť (záruka): 24 mesiacov
Váha: 28 kg
Nosnosť: 100 kg
Katalógové číslo: kz1034298
Dostupnosť na predajni:
Ostrava
zajtra 28.02.2024
Rožnov pod Radh.
dnes na odber
Praha
zajtra 28.02.2024
Bratislava
vo štvrtok 29.02.2024
Brno
zajtra 28.02.2024
Hodnotenie:
hodnotilo 1 užívateľov
389,80 €
Cena bez DPH : 324,83 €
Kúpiť
Kúpiť

DX RACER OH/RL1/NB

DX RACER OH/RL1/NB zo série Racing je moderná ergonomická stolička navrhnutá pre požiadavky náročných užívateľov PC, kancelárskych pracovníkov, počítačových hráčov a manažérov. Ponúka komfort, bezpečnosť, ergonómiu sedenia a bezkonkurenčný design obľúbený po celom svete. Kľúčové vlastnosti stoličky DXRacer OH/RL1/NB:
- Silný vnútorný oceľový rám, ktorý slúži ako pevná základňa pre celú stoličku
- Vysoké operadlo pre opierku celého chrbta a podporu správneho držania chrbtice
- Operadlo je z chrbtovej strany zdobené plastovým krytom v dizajnovom prevedení
- Mechanizmus tilt na nastavenie sklonu operadla až do uhla 150 stupňov s možnosťou hojdania stoličky v akejkoľvek polohe operadla, aretáciou sedadla a s nastavením tuhosti mechaniky podľa hmotnosti užívateľa
- Kvalitný plynový piest dovážaný z Nemecka, spĺňajúci medzinárodné štandardy SGS
- Univerzálne polyuretánové kolieska pre všetky podlahy, ktoré sú pevné, tiché a bezpečné
- Výškovo nastaviteľné 3D podrúčky s mäkkým povrchom - Vankúšiky pod bedrá a pod hlavu, pre maximálne pohodlie a ergonomickú podporu chrbtice
- Poťah z kvalitnej PU a PVC kože
- Až pre osoby 185cm a do 130kg
- Maximálna nosnosť stoličky je 130 kg, vzhľadom na šírku sedadla a pre maximálny komfort zákazníka odporúčame pre užívateľov s váhou do 100 kg.

DXRacer je prémiová voľba pre všetkých užívateľov PC. Svoju obľúbenosť ukázala medzi hráčmi počítačových hier. Stoličky DXRacer používajú hráči na celom svete vrátane tých vrcholových. Stoličky sú zastúpené na turnajoch ako je LCK, UMG, MLG av Česku aj 4GAMES a Majstrovstvá Českej Republiky v Počítačových Hrach a ASUS FINALs. Profesionálne herné tímy SK Telecom T1, Ninjas in Pyjamas, CLG, NaVi, Faze Clan a ich fanúšikovia hrajú na svojich vlastných originálnych limitovaných sériách stoličiek DXRacer. V Česku spolupracujeme s hernými organizáciami eSuba, eXtatus a Fraternitas. Stoličky DXRacer Pomáhajú počítačovým hráčom k dosiahnutiu lepších výkonov a väčšiemu pôžitku z hry vďaka kvalitným materiálom, premiovému spracovaniu a ergonómii sedenia.

DXRacer ako dominanta v kancelárii Stoličky DXRacer vám vo vašej kancelárii dodajú pocit pohodlného ergonomického sedenia a dajú vám priestor plne sa venovať vašej práci bez nepríjemnej bolesti chrbta.

Nastaviteľnosť podrúčiek a výšky sedadla vám dajú možnosť si stoličku prispôsobiť podľa vašich požiadaviek. Nastavenie sklonu operadla a mechanika s odomykaním a zamykaním hojdania stoličky vám umožní prípadný odpočinok.

Originálny dizajn a kvalita spracovávania vám prinesie obdiv a uznanie ako u kolegov, tak u obchodných partnerov a všetkých návštevníkov vašej kancelárie.

Výšková nastaviteľnosť: ano
Minimálna výška sedadla: 44 cm
Maximálna výška sedadla: 54 cm
Hmotnosť: 28 kg
Područky: áno 3D - v cene
Minimálna výška: 125 cm
Maximálna výška: 134 cm
Šírka: sedadla 36,5 cm
Hĺbka: 48 cm
Poťah z látky: PVC/PU
Poťah z kože: nie
Kríž/kostra: hliníkový
Mechanika: dx racer
Maximálna nosnosť: 100 kg
Tovar je určený pre: kancelária, manager, hraní hier na PC
Využitie: herné stoličky
Richterová Jarmila
28.12.2016 19:32

"Velmi pohodlná,kvalitní zpracování,luxusní disain
"

Diskusia k DX RACER OH/RL1/NB:

Zanechajte nám príspevok do diskusie :

Ďakujeme

Chcete darovať tovar DX RACER OH/RL1/NB, ale nestihli ste ho objednať včas, alebo má dlhšie dostupnosť? Darujte teda darčekový certifikát, tovar potom doručíme na dodaciu adresu obdarovaného. Upravte si vzhľad certifikátu podľa príležitosti, ku ktorej je darček určený, a pripíšte naň odkaz pre obdarovaného. Na ďalšej stránke môžete certifikát vytlačiť a darovať.

Vyberte pozadie:
Vyberte obrázok:
Prispôsobte si poukaz
Náhľad poukazu
gift background
DX RACER OH/RL1/NB
zoom image
V porovnávači máte   produkt Zobraziť
Zmazať všetko